چاپ تیشرت

چاپ تیشرت

چاپ تیشرت

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار و پر کاربرد مجموعه چاپ مدرن یاس ، چاپ تی شرت با طرح یا عکس دلخواه شما می باشد.ما در مجموعه چاپ مدرن یاس مفتخریم که چاپ روی تیشرت را با کیفیت بسیار بالا و زمان بسیار کم و قیمت مقطوع انجام میدهیم.

تیشرت سفید آستین کوتاه

تیشرت مشکی آستین کوتاه (لیبلی،رنگی)

تیشرت مشکی آستین کوتاه (کاتری،تک رنگ)

سفارش چاپ روی تیشرت
مطالب مرتبط
درباره چاپ تیشرت

کاربرد های متعدد چاپ تیشرت موجب شده است تا افراد زیادی به دنبال چاپ طرح دلخواه خود بر روی انواع تیشرت باشند. اگر به دنبال یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد می گردید و یا به دنبال ایجاد یک تیشرت خاص و شخصی هستید، چاپ روی تیشرت می‌تواند یک راه عالی باشد. چاپ می تواند بر روی انواع تیشرت با رنگبندی و جنس مختلف صورت پذیرد. در این مقاله به نکاتی اشاره کرده ایم که توجه به آن ها شما را در داشتن خروجی بهتر یاری خواهد رساند.


تیشرت‌ها از جمله پوشاک محبوب و رایجی هستند که در زندگی روزمره ما جایگاه ویژه‌ای دارند و بسیار استفاده می شوند.اگر به دنبال ایجاد یک تیشرت منحصر به فرد و شخصی هستید، چاپ روی تیشرت می‌تواند یک راه عالی باشد. در ادامه به جزئیات این بحث می پردازیم.چاپ تیشرت

 کاربرد چاپ عکس روی تیشرت

یکی از کاربرد های چاپ تیشرت، موارد تبلیغاتی است. چاپ تیشرت تبلیغاتی یک روش کاربردی جهت ارتباط با مخاطبان است. چاپ لوگو، شعار یا تصویر مورد نظر شرکت بر روی تیشرت میتواند معرف برند شما به مشتریانتان باشد. دومین کاربردی که میتوان برای این موضوع در نظر گرفت چاپ تیشرت گروهی است که در مواردی از جمله تیم بندی و گروه بندی مورد استفاده قرار میگیرد. چاپ تیشرت یکسان میتواند همبستگی بین اعضا را افزایش داده و مشخص کننده اعضای گروه باشد. کاربرد دیگر چاپ بر روی تیشرت، هدیه دادن آن به دیگران است. این موضوع میتواند هدیه ای خاص و منحصر به فرد باشد که بسیار خاطره انگیز نیز خواهد بود.

چاپ روی تیشرت

قیمت چاپ تیشرت

اطلاع از هزینه چاپ یکی از موارد مهمی است که احتمالا شما نیز به دنبال رسیدن به پاسخ آن هستید. بطور کلی این موضوع به دو مولفه تعداد و نوع چاپ وابسته است. طبیعتا به هر میزان که تعداد چاپ افزایش پیدا کند، از قیمت آن کاسته خواهد شد. همچنین نوع چاپ که شامل سیلک، سابلیمیشن و … است که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم نیز با توجه به تجهیزات خاص و متفاوتی که نسبت به یکدیگر دارند، هزینه متفاوتی خواهند داشت. با تمام این تفاسیر، هزینه چاپ تیشرت در مجموعه مدرن یاس را میتوانید بر روی سایت مشاهده نمایید. همچنین برای سفارشاتی با تعداد بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.

 مراحل چاپ روی تیشرت

شامل مراحل زیر می باشد:

1. ارسال عکس یا طراحی: ابتدا باید عکس مورد نظر را برای ما بفرستید یا با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی ایجاد کنید. 
توجه داشته باشید هرچه کیفیت عکس شما بیشتر باشد چاپ شما نیز با کیفیت تر خواهد بود.
2. پرینت طرح: سپس، طرح مورد نظر شما بر روی کاغذ و با پرینتر مخصوص سابلیمیشن چاپ می شود.
3. چاپ و پرس: پس از انتقال طرح بر روی کاغذ مخصوص، مرحله چاپ آغاز می‌شود.با استفاده از پرس حرارتی نقش روی کاغذ، به تیشرت منتقل می شود.قیمت چاپ تیشرت

انواع روش های چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت می‌تواند با استفاده از روش‌های مختلفی انجام شود. در زیر، چندین روش رایج برای چاپ تیشرت را شرح می‌دهیم:

  1. چاپ سیلک‌: در این روش، ابتدا الگوهایی با استفاده از صفحات سیلکی و مواد گرافیکی ایجاد می‌شود. سپس رنگ‌ها روی صفحه سیلکی قرار می‌گیرند و با استفاده از اعمال فشار، رنگ به صورت مستقیم روی تیشرت منتقل می‌شود. این روش برای چاپ تیشرت‌ های با طرح‌های ساده و با تعداد محدود رنگ مناسب است. همچنین این روش برای چاپ تعداد پایین صرفه اقتصادی ندارد.

 

  1. چاپ سابلیمیشن: در این روش، ابتدا تصویر مورد نظر روی کاغذ سابلیمیشن چاپ می‌شود. سپس با استفاده از حرارت و فشار دستگاه پرس، رنگ‌ها به تیشرت منتقل می‌شوند. چاپ سابلیمیشن به طور خاص برای چاپ تصاویر با جزئیات بالا، رنگ‌های پرطراوت و طرح‌های پیچیده مناسب است.

 

 

  1. چاپ حرارتی: در این روش، تصویر یا طرح مورد نظر روی جنس مخصوص (رول حرارتی) توسط دستگاه کاتر پلاتر بریده می شود و سپس با استفاده از حرارت و فشار دستگاه پرس، روی تیشرت منتقل می‌شود. این روش بیشتر برای چاپ تیشرت‌های با طرح‌های ساده و تک رنگ مثل لوگو و … مناسب است.

 

  1. چاپ وینیل: در چاپ بر روی وینیل، طرح مورد نظر روی مدیای مخصوص با دستگاه اکوسالونت چاپ شده و سپس به کمک حرارت و فشار دستگاه پرس روی تیشرت چسبانده می‌شود. این روش برای چاپ تیشرت‌های با طرح‌های لوگو رنگی و چند رنگ بر روی تیشرت رنگی و پنبه ای کاربرد دارد.

هر یک از این روش‌ها دارای ویژگی‌ها ومزایا و معایب خاص خود هستند. برای انتخاب بهترین روش چاپ برای نیاز خود، بهتر است با تیم ما مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

انتخاب بهترین مجموعه چاپ تیشرت

طراحی و چاپ تیشرت برای استفاده شخصی یا تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار است. از آنجایی که طراحی و کیفیت چاپ این محصولات تداعی کننده و بیانگر ویژگی های شرکت است، توصیه میشود چاپ خود را به یک مجموعه معتبر و حرفه ای بسپارید.

اگر شما هم به دنبال طراحی و چاپ تیشرت هایی خاص و حرفه‌ای هستید، چاپ مدرن یاس یکی از بهترین گزینه هایی است که میتوانید چاپ خود را با خیال راحت به آن بسپارید. در مجموعه مدرن یاس انواع خدمات چاپی با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن ارائه میگردد. ارتباط با کارشناسان ما قبل از ثبت سفارش میتواند به عنوان یک مشاوره و ارائه بهترین راه حل با توجه به نیاز و بودجه شما مفید باشد.

چاپ روی تیشرت یک روش محبوب و کاربردی است که امکان ایجاد تیشرت‌های منحصر به فرد و شخصی را فراهم می‌کند. در این گفتار، به کاربردهای چاپ روی تیشرت، قیمت چاپ تیشرت و مراحل چاپ عکس روی تیشرت پرداختیم. امیدوارم که این اطلاعات برای شما مفید واقع شده باشد.

چاپ لوگو روی تیشرت

بیشتر بخوانید