اعلامیه ترحیم

سفارش آنلاین چاپ اعلامیه ترحیم در مجموعه چاپ مدرن یاس

چاپ اعلامیه ترحیم یا چاپ آگهی ترحیم  راهی برای اطلاع خانواده و دوستان و آشنایان در مورد درگذشت یک شخص است. اعلامیه ترحیم پدر و یا اعلامیه ترحیم مادر را می توانید به دلخواه تنوع ببخشید. شما می توانید با سفارش آنلاین اعلامیه ترحیم برای خدمات تشییع پیکر مرحوم / مرحومه به صورت رسمی اطلاع رسانی کنید.

معمولا نوشتن افکار خود و نوشتن اعلامیه ترحیم و چاپ اعلامیه در حالی که غمگین هستید، دشوار است. به همین خاطر با استعلام قیمت چاپ اعلامیه ترحیم و سفارش آنلاین اعلامیه ترحیم میتوانید با خیال آسوده همه چیز را به ما بسپارید. در فهرست زیر آنچه را که معمولا در اعلامیه درج می شود را ارائه داده ایم:

  • نوع اعلامیه ( ختم – چهلم – سالگرد)
  • نام و نام خانوادگی مرحوم یا مرحومه
  • زمان و مکان مراسم تشیع
  • زمان و مکان مراسم ختم
  • قید کردن از طرف ….
  • انتخاب شعر

قیمت چاپ اعلامیه ترحیم

[wpdatatable id=13]

                                   

 اطلاعات در مورد اندازه و نوع کاغذ چاپ اعلامیه ترحیم 

اعلامیه فوت بر روی انواع کاغذ و با قیمت های متفاوت و تعداد مختلف به چاپ می رسد. یکی از با کیفیت ترین کاغذ ها نوع گلاسه می باشد. طرح های قابل چاپ نیز بسیار متنوع بوده و با توجه به سلیقه مشتری قابل استفاده است. برای چاپ اعلامیه فوت از سه سایز کاغذ  A3 و A4  و B4 و دو نوع جنس کاغذ  گلاسه 135 گرم  و کاغذ تحریر 80 گرمی استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت چاپ اعلامیه ترحیم با ما در تماس باشید

طرح های اعلامیه ترحیم پدر ، مادر و جوان ناکام

طرح های اعلامیه ترحیم یا اعلامیه فوت به سه دسته تقسیم میشود . اعلامیه ترحیم پدر ، اعلامیه ترحیم مادر و اعلامیه ترحیم جوان ناکام  . ما در چاپ مدرن یاس طرح هایی را با توجه به این سه دسته آماده کرده ایم . برای مشاهده آن و اطلاع از قیمت چاپ اعلامیه ترحیم می توانید به انتهای سایت مراجعه فرمایید . توجه فرمایید تمام طرح ها قابل ویرایش هستند و به طور مثال اگر شخصی طرح اعلامیه مراسم چهلم مورد پسندش واقع بود اما برای مراسم سوم میخواهد ، میتواند در زمان سفارش آن را تغییر دهد .

مدت زمان آماده سازی اعلامیه ترحیم

آماده سازی اعلامیه با توجه به اینکه زمان فوت در یک زمان نامشخص می باشد و از پیش تعیین نشده است. قطعا خانواده داغدار زمان زیادی برای آماده سازی اعلامیه ندارند. چاپ مدرن یاس همراه شما است تا در سریعترین زمان ممکن اعلامیه مرحوم یا مرحومه را دریافت نمایید. معمولا از زمان تکمیل سفارش دو الی سه ساعت بعد اعلامیه به دست شما میرسد.

روش سفارش  آگهی ترحیم 

جهت سفارش و استعلام قیمت چاپ اعلامیه ترحیم یا آگهی ترحیم شما میتوانید کد طرح را از میان طرح های زیر با توجه به جنسیت شخص فوت شده (مرحوم /مرحومه )  در همین صفحه از طریق  سفارش آنلاین ثبت نمایید و یا از طریق شبکه های اجتماعی (تلگرام و واتساپ ) به واحد سفارش چاپ مدرن یاس اعلام فرمایید و در سریعترین زمان آن را دریافت نمایید .