پلات لمینت

چاپ پلات

چاپ پوستر ، نقشه ، پلات لمینت ، رول آپ ، قاب فنری ، کنواس ، بک لایت

چاپ پوستر

چاپ قاب فنری

چاپ پلات لمینت

چاپ فوم برد

چاپ نقشه

چاپ پوستر

یکی از موارد پرکاربرد چاپ پلات ، چاپ پوستر می باشد.چاپ پوستر کاربرد فراوانی در موارد تبلیغاتی دارد و بازخورد مناسبی از آن در موارد تبلیغاتی خود خواهید گرفت.محدودیت عرض این کار 1 متر و در طول بدون محدودیت است.

چاپ پلات و لمینت نه تنها برای انجام بررسی و ارزیابی دانشجویان مهندسی و رشته های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه از آنها در بخش های مختلف برای تصمیم گیری صحیح نیز استفاده می شوند. برای چاپ عریض تصاویر مختلف در صنعت معمولا از پلات استفاده می شود. پلات زمینه ی مناسبی برای چاپ این نوع از تصاویر دارد ولی برای این منظور باید اقدامات مختلفی در پیش گرفته شود تا دقت کافی ایجاد گردد. چاپ پلات با توجه به نوع متریال به کاررفته متفاوت است. همکاران ما متناسب با درخواست کاربران، اقدامات چاپ را در نظر می گیرند .

چاپ قاب فنری

سایز 100 در 70

قاب فنری
220.000 تومان
 • جنس قاب : آلومینیوم
 • جنس چاپ : پلات لمینت
 • فنر و اتصالات همراه محصول می باشد

سایز 50 در 70

قاب فنری
200.000 تومان
 • جنس قاب : آلومینیوم
 • جنس چاپ : پلات لمینت
 • فنر و اتصالات همراه محصول می باشد

سایز 30 در 40

قاب فنری
170.000 تومان
 • جنس قاب : آلومینیوم
 • جنس چاپ : پلات لمینت
 • فنر و اتصالات همراه محصول می باشد
چاپ پلات لمینت

یکی از روش های تبلیغاتی جا افتاده و مرسوم چاپ پلات و لمینت می باشد.این نوع چاپ که اصطلاحا جزو چاپ های Indoor یا همان فضای داخلی می باشد کاربرد بسیار بالایی از جمله در چاپ های تبلیغاتی و نمایشگاهی دارد.

چاپ پلات بر روی مقوای کوتد 180گرم انجام میگیرد و عرض کار 1 متر و طول کار نامحدود می باشد. در این نوع مدیا شما امکان چاپ هر طرح و عکسی را داشته  و هیچ محدودیتی در رنگ و … ندارید.

پلات و لمینت به صورت متر مربع محاسبه شده و همچنین قابلیت سفارش به صورت جدا (یا پلات یا لمینت فقط) مهیا می باشد.

اما از معایب این چاپ می توان به عمر کم در برابر نور خورشید اشاره کرد.

چاپ پلات

مقوای کوتد 180 گرم
هزارتومان 100.000 هر متر مربع
 • عرض 1 متر مربع

چاپ پلات و لمینت

مقوای کوتد 180 گرم + لمینت گرم براق
هزارتومان 180.000 هر متر مربع
 • عرض 1 متر مربع

لمینت گرم

لمینت گرم براق
هزارتومان 80.000 هر متر مربع
 • عرض 1 متر مربع
چاپ فوم برد

چاپ فوم برد

از دیگر محصولات تبلیغاتی مجموعه ما چاپ فوم برد می باشد. این نوع چاپ بستر مناسبی جهت نمایش دادن عکس و یا طرح مورد نظر شما می باشد. از مزایای این نوع تابلو وزن بسیار سبک آن در مقابل تخته شاسی می باشد ؛ همچنین مزیت مهم دیگر فوم برد آزاد بودن سایز محصول می باشد، بر خلاف قاب و شاسی که فقط در ابعاد شناخته شده استفاده می شود.در جدول پایین قیمت انواع فوم برد را به تفکیک مشاهده می کنید.

سایز 50 در 70

فوم برد
هزارتومان 120.000 هر عدد
 • فوم برد قطر 5 میل
 • پلات لمینت براق

سایز 50 در 70

فوم برد
هزارتومان 160.000 هر عدد
 • فوم برد قطر 10 میل
 • پلات لمینت براق

سایز 70 در 100

فوم برد
هزارتومان 180.000 هر عدد
 • فوم برد قطر 5 میل
 • پلات لمینت براق

سایز 70 در 100

فوم برد
هزارتومان 230.000 هر عدد
 • فوم برد قطر 10 میل
 • پلات لمینت براق
چاپ نقشه

کاربرد چاپ نقشه و پلات لمینت

چاپ پلات با پلات نقشه از زیر مجموعه های چاپ دیجیتال معرفی می شوند و توانسته اند با کیفیت و کارایی مطلوبی که ارائه می دهند، توجه بسیاری را به سوی خود جلب کنند. چاپ دیجیتال به عنوان سریع ترین نوع چاپ موجود، به دلیل اینکه کیفیت بسیار خوبی دارد توانسته است جایگزین خوبی برای روش های مختلف  باشد. در برخی از مواقع به جای چاپ دیجیتال از اصطلاح چاپ پلات استفاده می شود. پلات بستری مناسب برای چاپ تصاویر عریض می باشد به همین دلیل است که پلات نقشه توانست است بهترین گزینه  برای چاپ در نظر گرفته شود.

چاپ پلات

لیست قیمت چاپ نقشه

چاپ نقشه سیاه و سفید
6.000
پلات A3 12.000
پلات A2 25.000
پلات A1 40.000
پلات A0 60.000
پلات نقشه

زمانی که چاپ نقشه بر روی پلات انجام شود از آن به عنوان پلات نقشه یاد می شود. پلات های مختلف در ابعاد گوناگون تولید می شوند تا از آنها برای چاپ نقشه و موارد مختلف استفاده شود. پلات تنها کاربرد بری چاپ نقشه های مختلف یا تصاویر را ندارد ، از آن در برخی از موارد می توان به عنوان جایگزین برای پوستر و بنر نیز استفاده کرد. اقدامات و پروسه ی مربوط برای چاپ را می توانید به کارشناسان ما بسپارید تا در بازه ی زمانی بسیار کوتاه بتوانید با کیفیت ترین پالت نقشه را دریافت کنید.

 

به منظور بهره مندی از خدمات سفارش چاپ نقشه همین اکنون می توانید با ما از طریق شماره هاي موجود در تماس باشید و راهنمایی کامل به دست آورید. اطلاعات لازم در اختیار شما قرار داده می شود. کارشناسان با تجربه و کاردان ما اطلاعات لازم را از شما دریافت کرده و در بازه ی زمانی بسیار کوتاه اقدامات مربوط را دنبال خواهند کرد. ما با بهره مندی از یک تیم کاملا حرفه ای و کاردان مفتخر آن هستیم که توانسته ایم با کیفیت عالی در اولویت انتخاب شما باشیم. بررسی های جدی در مورد چاپ نقشه توسط همکاران ما انجام می شود به همین دلیل است که توانسته ایم در همه ی این سال ها رضایت کامل را بدست آوریم.

چاپ در موارد مختلف می تواند کارساز باشد ولی به منظور به کارگیری آن نیازمند تجربه و تخصص هستیم. توجه کنید مراکز مختلفی در زمینه ی چاپ پلات و لمینت فعالیت دارند ولی آیا می شود  به کیفیت و کارایی ارائه شده ، اعتماد کرد؟ سودجویان بسیاری در بازار هستند به همین دلیل باید با دقت مراکز مربوط برای ثبت سفارش را انتخاب کنیم تا بتوانیم از کیفیت چاپ مد نظر مطمئن باشیم. اطلاعات کامل در مورد فرایند ثبت سفارش چاپ نقشه در اختیار شما قرار داده می شود. ما اینجا هستیم تا شما با پرداخت هزینه ی مناسب و در کوتاهترین مدت زمان بتوانید از خدمات چاپ پلات و لمینت بهره مند باشید.

هزینه ی چاپ نقشه به پارامترهای مختلفی وابسته است، هر کدام از عوامل موجود می تواند هزینه ی نهایی را به مقدار قابل توجه تحت کنترل قرار دهد.  به منظور جلب رضایت کاربران عزیزمان ما در نظر داریم، هزینه ی مناسبی برای چاپ پلات ، لمینت و نقشه در نظر داریم. به منظور اطلاع از هزینه های درخواستی برای چاپ میتوانید با ما  از طریق شماره هاي موجود در تماس باشید  و راهنمایی کامل را بدست آورید. از مهمترین پارامترهای موثر در قیمت چاپ نقشه می توان موارد زیر را نام برد :

 • نوع
 • استاندارد
 • اقدامات فرعی
 • ابعاد
 • تعداد

ناگفته نماند هزینه ی چاپ یک مقدار مشخص است به همین دلیل هرگاه هزینه ی بسیار کمتری برای چاپ نقشه از شما درخواست شود حتما به کیفیت نهایی کار مشکوک باشید، دلیلی وجود ندارد کارشناسانی با دریافت هزینه ها ی بسیار کم ضرر کنند. برخی از سودجویان برای جلب توجه افراد معمولا هزینه ی کمتری درخواست می کنند.

به منظور چاپ نقشه قرار است هزینه کنید به همین دلیل اقدامات لازم برای چاپ را به افراد کاردان و با تجربه بسپارید تا بتوانید از فرایند نهایی به مقدار کافی مطمئن باشید. به نا به درخواست کاربر ، همکاران ما می توانند اقدامات پاپ را به جای پلات بر روی لمینت انجام دهند. لمینت ها از دیگر پوشش های مورد استفاده در صنعت چاپ می باشند که دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری است و کاربرد فراوان دارد.

در بیشتر مواقع چاپ پلات و لمینت زمانی در اولویت قرار می گیرد که عوامل مختلفی ، احتمال خرابی چاپ را افزایش دهند. پلات و لمینت مقاومت بالایی دارد و به همین دلیل کارساز هستند. برای چاپ نقشه بر روی پلات یا لمینت با ما در تماس باشید. راهنمای کامل در اختیار شما قرار داده می شود.