محصولات چاپ پلات

نقشه

قاب فنری

پوستر

فوم برد

چاپ پلات

پلات و لمینت چیست؟

یکی از پرکاربرد ترین روش های چاپ فضای داخلی یا اصطلاحا ” InDoor ” چاپ پلات است.چاپ پلات بر روی مدیاهای مختلف از جمله کوتد،فتوگلاسه،کاغذ و … انجام می شود. همچنین به منظور افزایش مقاومت پلات ،روکش لمینت گرم قابل استفاده است.جهت آشنایی بیشتر با کاربردهای چاپ پلات و موارد استفاده  با ما همراه باشید.

محصولات مرتبط با پلات

 

چاپ پوستر

یکی از موارد پرکاربرد چاپ پلات ، چاپ پوستر می باشد.چاپ پوستر کاربرد فراوانی در موارد تبلیغاتی دارد و بازخورد مناسبی از آن در موارد تبلیغاتی خود میگیرید.محدودیت عرض این کار 1 متر و در طول بدون محدودیت است.

چاپ پلات

چاپ پلات لمینت

چاپ پلات و لمینت نه تنها برای انجام بررسی و ارزیابی دانشجویان مهندسی و رشته های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. بلکه از آنها در بخش های مختلف برای تصمیم گیری صحیح نیز استفاده می شود. برای چاپ عریض تصاویر مختلف در صنعت معمولا از پلات استفاده می شود. پلات زمینه ی مناسبی برای چاپ این نوع از تصاویر دارد ولی برای این منظور باید اقدامات مختلفی در نظر گرفت تا دقت کافی ایجاد گردد. چاپ پلات با توجه به نوع متریال آن متفاوت است. همکاران ما متناسب با درخواست کاربران، اقدامات چاپ را در نظر می گیرند .

چاپ پلات بر روی مقوای کوتد 180گرم انجام می گیرد و عرض کار 1 متر و طول کار نامحدود می باشد. در این نوع مدیا شما امکان چاپ هر طرح و عکسی را دارید و هیچ محدودیتی در رنگ و … ندارید.

پلات و لمینت به صورت متر مربع محاسبه می شود و همچنین قابلیت سفارش به صورت جدا (یا پلات یا لمینت فقط) را دارد.

اما از معایب این چاپ می توان به عمر کم در برابر نور خورشید اشاره کرد.

چاپ فوم برد

از دیگر محصولات تبلیغاتی مجموعه ما چاپ فوم برد است. این نوع چاپ بستر مناسبی جهت نمایش دادن عکس و یا طرح مورد نظر شما است. از مزایای این نوع تابلو وزن بسیار سبک آن در مقابل تخته شاسی است ؛ همچنین مزیت مهم دیگر فوم برد آزاد بودن سایز محصول است، بر خلاف قاب و شاسی که فقط در ابعاد متعارف استفاده می شوند.
 
پلات لمینت

چاپ نقشه

زمانی که چاپ نقشه بر روی پلات انجام شود از آن به عنوان پلات نقشه یاد می شود. پلات های مختلف در ابعاد گوناگون تولید می شوند تا از آنها برای چاپ نقشه و موارد مختلف استفاده شود. پلات تنها کاربرد بری چاپ نقشه های مختلف یا تصاویر را ندارد ، از آن در برخی از موارد می توان به عنوان جایگزین برای پوستر و بنر نیز استفاده کرد. اقدامات و پروسه ی مربوط برای چاپ را می توانید به کارشناسان ما بسپارید تا در بازه ی زمانی بسیار کوتاه بتوانید با کیفیت ترین پالت نقشه را دریافت کنید.

به منظور بهره مندی از خدمات سفارش چاپ نقشه همین اکنون می توانید با ما از طریق شماره هاي موجود تماس بگیرید و راهنمایی کامل به دست آورید. اطلاعات لازم در اختیار شما قرار می گیرد. کارشناسان با تجربه و کاردان ما اطلاعات لازم را از شما دریافت کرده و در بازه ی زمانی بسیار کوتاه اقدامات مربوط را دنبال خواهند کرد. ما با بهره مندی از یک تیم کاملا حرفه ای و کاردان مفتخر آن هستیم که توانسته ایم با کیفیت عالی در اولویت انتخاب شما باشیم. بررسی های جدی در مورد چاپ نقشه توسط همکاران ما انجام می شود به همین دلیل است که موفق شدیم در همه ی این سال ها رضایت کامل مشتریان را بدست آوریم.

موارد مختلف

چاپ در موارد مختلف می تواند کارساز باشد ولی به منظور به کارگیری آن نیازمند تجربه و تخصص هستیم. توجه کنید مراکز مختلفی در زمینه ی چاپ پلات و لمینت فعالیت دارند ولی آیا می شود  به کیفیت و کارایی ارائه شده ، اعتماد کرد؟ سودجویان بسیاری در بازار هستند به همین دلیل باید با دقت مراکز مربوط برای ثبت سفارش را انتخاب کنیم تا بتوانیم از کیفیت چاپ مد نظر مطمئن باشیم. اطلاعات کامل در مورد فرایند ثبت سفارش چاپ نقشه در اختیار شما قرار داده می شود. ما اینجا هستیم تا شما با پرداخت هزینه ی مناسب و در کوتاهترین مدت زمان بتوانید از خدمات چاپ پلات و لمینت بهره مند باشید.

هزینه ی چاپ نقشه به پارامترهای مختلفی وابسته است، هر کدام از عوامل موجود می تواند هزینه ی نهایی را به مقدار قابل توجه تحت کنترل قرار دهد.  به منظور جلب رضایت کاربران عزیزمان ما در نظر داریم، هزینه ی مناسبی برای چاپ پلات ، لمینت و نقشه در نظر داریم. به منظور اطلاع از هزینه های درخواستی برای چاپ میتوانید با ما  از طریق شماره هاي موجود در تماس باشید  و راهنمایی کامل را بدست آورید. از مهمترین پارامترهای موثر در قیمت چاپ نقشه می توان موارد زیر را نام برد :

  • نوع
  • استاندارد
  • اقدامات فرعی
  • ابعاد
  • تعداد

هزینه های چاپ پلات

ناگفته نماند هزینه ی چاپ یک مقدار مشخص است به همین دلیل هرگاه هزینه ی بسیار کمتری برای چاپ نقشه از شما درخواست شود حتما به کیفیت نهایی کار مشکوک باشید.  زیرا دلیلی وجود ندارد کارشناسانی با دریافت هزینه ها ی بسیار کم ضرر کنند. برخی از سودجویان برای جلب توجه افراد معمولا هزینه ی کمتری درخواست می کنند.

به منظور چاپ نقشه قرار است هزینه کنید به همین دلیل اقدامات لازم برای چاپ را به افراد کاردان و با تجربه بسپارید تا بتوانید از فرایند نهایی به مقدار کافی مطمئن باشید. بنا به درخواست کاربر ، همکاران ما می توانند اقدامات چاپ را علاوه بر پلات روی نیز لمینت انجام دهند. لمینت ها از دیگر پوشش های مورد استفاده در صنعت چاپ می باشند که دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری است و کاربرد فراوان دارد.

در بیشتر مواقع لمینت کردن زمانی در اولویت قرار می گیرد که عوامل مختلفی ، احتمال خرابی چاپ را افزایش دهند. پلات و لمینت مقاومت بالایی دارد و به همین دلیل کارساز هستند. برای چاپ نقشه بر روی پلات یا لمینت با ما در تماس باشید. راهنمای کامل در اختیار شما قرار داده می شود.

پلات نقشه

بیشتر بخوانید
تصاویر چاپ پلات