چاپ بنر

چاپ بنر
نحوه سفارش

فهرست مطالب

مطالب مرتبط

چاپ رول آپ

اطلاعات بیشتر

چاپ بنر

آیا شما نیز به دنبال راهنمای چاپ بنر به بهترین و موثرترین شکل ممکن هستید؟ آیا می دانید که هزینه های مربوط به آن چقدر می باشد؟ از شما دعوت می نماییم که این مقاله درج شده در وب سایت ما را تا آخر دنبال کرده و از این طریق جالب ترین و بهترین اطلاعات را نیز به دست آورید.

چاپ بنر فوری

بنر تبلیغاتی

تبلیغات یکی از مهمترین و اصلی ترین اصول بازاریابی و فروش می باشد. که امروزه تمام شرکت ها و کارخانه ها بایستی بهترین و موثرترین این تبلیغات را انجام دهند. تا از این طریق محصول و خدمات تولیدی خود را به نمایش گذاشته و یک سری از مهمترین اطلاعات را در خصوص محصول یا خدمات خود، برای مشتریان ارائه دهد. برای تبلیغات بسیار فوق العاده و چشمگیر نیز راه ها و روش های مختلفی وجود دارد به طوری که افراد می توانند به کمک این وسیله های گوناگون بهترین تبلیغ را انجام داده و به اهداف مد نظر خود دست پیدا کنند. یکی از بهترین انواع این ابزارهای برای تبلیغات، بنر می باشد.

تبلیغات بصری خود را گسترده نمایید

چاپ بنر

امروزه بدون انجام تبلیغات حرفه ای و هوشمند، قطعا نمی توانید به هدف مورد نظر خود در فروش محصولات و خدمات خود دست پیدا کنید. اگر می خواهید در میان رقبای خود، از پیروزی قابل توجهی برخوردار شوید، می توانید فرصت پیش روی خود را از دست ندهید و هم اکنون اقدام به چاپ بنر فوری مورد نظر خود داشته باشید.در این راستا نیز می توانید شرکت های بسیار مختلفی را مشاهده کنید که در زمینه طراحی بنر فعالیت می کنند و می توانید بی نظیرترین بنرهای تبلیغاتی را برای شما به ارمغان آورند. این محصول بهترین روش برای بهتر دیده شدن و افزایش تبلیغات بصری در محیط های پر رفت و امد می باشد .

چاپ بنر در گروه چاپ مدرن یاس

امروزه یکی از مهمترین و اصلی ترین فعالیت هایی می باشد که بسیاری از مردم به دنبال آن هستند تا از این طریق بتوانند تبلیغات مورد نظر خود را انجام دهند. در نظر داشته باشید که این نوع تبلیغ از مشکلات و هزینه های بسیار کمتری برخوردار است . تنها آیتمی که باید به آن توجه کرد، طراحی بسیار جذاب و بی نظیر می باشد. شما می توانید از لوگوی شرکت خود نیز در برندتان استفاده کنید تا زیبایی خاصی را به آن ببخشد.

 همچنین می توانید آن را همراه با نوشته ها و تصاویر طراحی کنید و آن را در معرض دید عموم قرار دهید چرا که برخی از افراد از قدرت بصری بسیار فوق العاده ای برخوردار هستند و می توانند تصاویر محصولات شما را به خاطر بسپارند و برخی دیگر نیز به نوشته ها توجه بیشتری می کنند. شما می توانید با ادغام نمودن این آیتم ها با یکدیگر بهترین و بی نظیرترین بنر را برای خود به ارمغان آورید.

طراحی اختصاصی قبل از چاپ

 برای طراحی و چاپ بنر فوری به شکل موثر می توانید با همکاران و مشاوران تبلیغاتی ما از همین وب سایت پیش روی خود در تماس باشید چرا که همکاران ما اطلاعات بسیار دقیقی را در این خصوص داشته اند و می توانند بهترین راهنمایی را برای شما به ارمغان آورند. همچنین شما می توانید قبل از اینکه کار را به دست همکاران ما در این وب سایت بسپارید. نمونه کارهای موجود در وب سایت را مورد بررسی قرار دهید و با نحوه ی کار کردن ما از نزدیک آشنا شوید. امیدواریم که بتوانیم با تولید و طراحی بهترین و موثرترین بنر، نیاز شما را رفع کرده و رضایتمندی تان را نیز به دست آوریم. ما برای چاپ کردن  از مواد اولیه درجه یک استفاده می کنیم و این راز موفقیت چاپخانه ما می باشد.

جنس بنر چیست و در چه محیطی استفاده می شود ؟

به متریالی گفته می شود که از جنس پلاستیک بوده و با توجه به اطلاعاتی که در آن درج شده، در محیط های داخلی و بیرونی به نمایش گذاشته می شود. ابعادش نیز با توجه به سلیقه و درخواست مشتریان متفاوت می باشد و شما می توانید به شکلی که دوست دارید سفارش دهید تا چاپ شود.

چاپ بنر فوری

چاپ بنر

چاپ بنر فوری

 در کم ترین و کوتاه ترین زمان ممکن از اهمیت بسیار بالایی برای بسیاری از افراد برخوردار می باشد. چرا که از دست دادن زمان می توانید تاثیرات منفی را بر میزان فروش شرکت ها داشته باشد. بنابراین بسیاری از مردم به دنبال راهنمای اخذ خدمات فوری هستند تا بتوانند سفارش خود را با خیال راحت ارائه داده و کالای مورد نیاز را در زمان کوتاهی به دست آورند. سفارش به شکل فوری بی شک نیازمند تخصص و دستگاه های پیشرفته می باشد که بتوانید بنری با طرح بسیار جذاب را در کوتاه ترین زمان ممکن چاپ نماید.

اهمیت چاپ بنر با کیفیت در تبلیغات کسب و کارها

در دنیای مدرن امروزه اگر کوچک ترین بی دقتی را در زمینه تبلیغات و طراحی مورد نظر خود داشته باشید، بی شک مشتریان خود را از دست خواهید داد. به همین دلیل توصیه می شود که این کار را به دست افراد کاربلد در این زمینه بسپارید. تا بتوانید بهترین و بی نظیرترین نتایج را نیز به دست آورید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد ویژگی های اصلی این کالا به بهترین شکل و خدمات عرضه شده در سایت چاپ مدرن یاس توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

ویژگی های اصلی بنر خوب

چاپ بنر بایستی از یک سری مهمترین و اصلی ترین مشخصات و استانداردها پیروی کند تا  تاثیرگذاری لازم را نیز داشته باشد. افرادی که قصد استفاده از آن را دارند، بایستی با مهمترین و بارزترین ویژگی های آن نیز از نزدیک آشنا باشند.در نتیجه به بهترین شکل ممکن استفاده کاربردی از این محصول را داشته باشند. از مهمترین و اصلی ترین ویژگی ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • حتما به جنس بنر توجه لازم را داشته باشید.
 • از مرغوب ترین جوهر برای چاپ مورد نظر خود استفاده کنید
 • تصاویر و لوگوی مورد نظر خود را به شرکت طراح ارسال کنید
 • کار را در مراحل تولید دنبال کرده و نظر خود را نیز حتما اعمال نمایید.
 •  چاپ  بایستی توسط دستگاه های بسیار پیشرفته در این زمینه صورت بگیرید.
 •  بایستی از طرح های بسیار مدرن و باشکوهی برخوردار باشد.

هزینه های مربوط به چاپ آنلاین بنر

یکی از مهمترین و اصلی ترین نگرانی های بسیاری از افراد را، هزینه های مربوط به این فعالیت تبلیغی شکل داده است. افراد دوست دارند تا با کم ترین هزینه های ممکن بهترین و بی نظیرترین محصول را برای خود به ارمغان بیاورند. و بتواند بالاترین میزان تاثیرات را بر روی مشتریان و خریداران خود برجای بگذارند.

حال شما نیز از همین وب سایت پیش روی خود، در خصوص هزینه های مربوط به این محصول اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. و با توجه به بودجه ی در اختیار خود، دستورات و اقدامات مربوط را انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که تعرفه های موجود بسیار مناسب و معقول می باشد. و افراد می توانند قبل از انجام هرگونه اقدامی، با همکاران ما از همین وب سایت پیش روی خود در تماس باشند و سپس جنس مورد نیاز خود را سفارش دهند.

عوامل تاثیرگذار در هزینه های نهایی 

در نظر داشته باشید که آیتم های بسیار زیادی وجود دارد که می توانند در هزینه های نهایی  تاثیرگذار باشند. از مهمترین و اصلی ترین این عوامل می توان به جنس ، ابعاد ، مدت زمان لازم برای طراحی ، نصب و غیره اشاره کرد. شما نیز می توانید با پرداخت هزینه های بسیار مناسب و معقول، صاحب یکی از بهترین بنرهای تبلیغاتی باشید و محصولات و خدمات خود را به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن تبلیغ کنید.

بنر تبلیغاتی چیست؟

در بین روش‌های تبلیغاتی که می‌توانید برای معرفی کسب و کار خود از آن استفاده کنید، بنر یکی از گزینه‌های مناسب است. در واقع یک قطعه پارچه است که بر روی آن تصویر یا متن تبلیغاتی چاپ می‌شود. در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و می‌توانید از آن‌ها برای تبلیغ خود در محیط‌های داخلی و خارجی استفاده کنید. به دلیل مزایایی که چاپ و نصب آن دارد، بسیاری از افراد برای معرفی کسب و کار خود و جذب مخاطب از آن استفاده می‌کنند.

چاپ بنر ارزان

پس از آن که شما را با این کالا آشنا کردیم، حال نیاز است تا به این سوال پاسخ دهیم که مزایای آن چیست. از مهم‌ترین مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مقرون به صرفه بودن

یکی از مهم‌ترین مزایا، این است که می‌توانید با کمک آن در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. در واقع این روش یکی از مقرون به صرفه‌ترین روش‌های تبلیغاتی است. هزینه آن نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی مانند تلویزیون و رادیو بسیار پایین‌تر است. البته موضوع مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که هزینه اش به عوامل مختلفی مانند اندازه، کیفیت چاپ و نوع جنس آن بستگی دارد.

هرچه اندازه بزرگ‌تر باشد، هزینه تمام شده آن نیز بیشتر خواهد بود. از سوی دیگر اگر کیفیت چاپ بالاتر باشد، به همان اندازه هزینه چاپ نیز افزایش پیدا می‌کند. موضوعی که باید به آن توجه کنید، این است که جنس  نیز بر هزینه چاپ آن تاثیر می‌گذارد. بنرهای وینیل نسبت به بنرهای پارچه ای هزینه بیشتری دارند. اما به صورت کلی شما می‌توانید با چاپ بنر به شکل قابل توجهی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

جذابیت بالا

به دلیل طراحی خاص، اندازه بزرگ و دیگر مزایایی که دارند، جذابیت بالایی داشته و به سرعت توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کنند. به هر میزانی که طراحی شما جذاب باشد، به همان اندازه احتمال جذب مشتریان افزایش پیدا می‌کند. موضوع مهمی که باید به آن توجه کنید، این است که استفاده از تصاویر و متن خلاقانه ، می‌تواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

ماندگاری بالا

بنرها یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که در محیط‌های مختلف استفاده می‌شوند. ماندگاری بالای بنرها یکی از عوامل مهمی است که در انتخاب آن‌ها توسط مشتریان نقش دارد. عوامل مختلفی بر ماندگاری بنرها تأثیر می‌گذارند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جنس بنر:

 • بنرهایی که با استفاده از متریال‌هایی مثل وینیل، مش و پلاستیک ساخته می‌شوند مقاومت بسیار زیادی در برابر عوامل محیطی مانند نور خورشید، باد و باران دارد.
 • ضخامت بنر: با ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند. جنس های ضخیم‌تر از ماندگاری بیشتری نسبت به بنرهای نازک‌تر برخوردار هستند.
 • نوع چاپ:

 • فناوری چاپ نیز بر روی طول عمر این دسته از محصولات اثرگذار است.
 • نصب و نگهداری :

 • نحوه نصب و نگهداری بنرها نیز می‌تواند طول عمر بنر را افزایش دهد. نگهداری مناسب از بنرها می‌تواند به افزایش ماندگاری آن‌ها کمک کند.

قابلیت استفاده در محیط‌های مختلف

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایا، قابلیت نصب آن در محیط‌های مختلف است. شما می‌توانید از بنرها در محیط‌های داخلی و خارجی استفاده کنید. در واقع امکان نصب این بنرها در فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، ادارات، خیابان‌ها، کنار جاده‌ها، بر روی ساختمان‌ها و… وجود دارد. از آن جایی که بنرها در برابر عوامل محیطی مختلف مانند نور خورشید، باد، و باران مقاوم هستند، شما می‌توانید به راحتی از این بنرها در محیط‌های خارجی نیز استفاده کنید.

بروزرسانی قیمت چاپ بنر1403

در صورتی که قصد دارید تا یک بنر با کیفیت و موثر داشته باشید، برای انجام این کار نیاز است تا به نکات زیر توجه کنید:

هدف خود را تعیین کنید

قبل از شروع طراحی و چاپ بنر، شما باید هدف خود از چاپ بنر را تعیین کنید. آیا می‌خواهید برند خود را معرفی کنید؟ محصول یا خدمات جدیدی را تبلیغ کنید؟ یا یک رویداد خاص را اطلاع رسانی کنید؟ شیوه طراحی مناسب برای هر یک از این کاربردها متفاوت است.

مخاطب هدف خود را مشخص کنید و بشناسید

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که بنر شما قرار است به چه کسانی نمایش داده شود. با شناخت مخاطب هدف، می‌توانید محتوا و طراحی بنر را به گونه ای تنظیم کنید که بیشترین تأثیر را بر مخاطب بگذارد.

از تصاویر و متن خلاقانه استفاده کنید

پیشنهاد ما این است که در بنرها از تصاویر و متن خلاقانه و گیرا استفاده کنید تا توجه مخاطبان را جلب کنید.

بنر را با بالاترین کیفیت چاپ کنید

برای این که بتوانید به بهترین شکل ممکن از بنرها برای تبلیغات کسب و کار خود استفاده کنید، نیاز است تا فرآیند چاپ بنر را با استفاده از برترین دستگاه‌ها انجام دهید. در واقع سفارش شما با بالاترین کیفیت باعث می‌شود تا بتوانید از این بنرها به راحتی و به صورت طولانی مدت برای تبلیغات استفاده کنید.

جمع بندی

در این مطلب بیان کردیم که چاپ بنر ارزان به عنوان یک راهکار تبلیغاتی چه مزایایی دارد. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که حتماً کار خود را به مجموعه‌های معتبر بسپارید. یکی از برترین مجموعه‌های فعال در این حوزه، مرکز چاپ مدرن یاس است. شما می‌توانید با کمک مجموعه ما انواع بنر را با بالاترین کیفیت ممکن چاپ کنید.

بیشتر بخوانید
تصاویر چاپ بنر
چاپ بنر
بنر فوری
چاپ بنر ارزان
سفارش آنلاین بنر
قیمت چاپ بنر
سوالات متداول

این امر بستگی به ابعاد بنر شما، تیراژ کار و خدمات اضافه دارد؛ ولی ما در چاپ مدرن یاس زیر 3 ساعت و به صورت فوری بنر شما را تحویل می دهیم.

قیمت این محصول با ضرب متراژ کار در قیمت هر مترمربع (80000هزارتومان) محاسبه می شود؛ البته باید به پرتی کار نیز توجه داشت.

چاپ بنر در مجموعه چاپ مدرن یاس در عرض های 1، 2 و 3 متر انجام می گیرد. البته امکان چاپ در طاقه های 1.5 و 2.5 متر در ابعاد و تیراژ بالا امکان پذیر است.

انواع جنس های این محصول به شرح ذیل می باشد؛

 1. بنر ایرانی
 2. بنر چینی
 3. چاپ فلکس

خدمات چاپ شامل موارد زیر است؛

 1. لیفه ( ولد کردن )
 2. پانچ ( حلقه )
 3. دوربری