بنر تسلیت – بنر ترحیم

چاپ فوری بنر تسلیت (بنر ترحیم ) یکی از اولین ابزارها برای تسلیت و همدردی با خانواده های داغ دار و یا اعلام مصیبت کسی استفاده می شود.
ما در گروه چاپ مدرن یاس طرح های بنر ترحیم (بنر تسلیت) را از پیش آماده کردیم تا در سریعتر زمان ممکن پیام تسلیت و همدردی شما به خانواده داغدار بر روی بنر با کیفیت چاپ و تحویل شما بشود

لیست قیمت بنر تسلیت

بنر افقی
سایز قیمت (تومان)
2متر طول*60 سانت عرض 120.000
2متر طول*90 سانت عرض 170.000
3متر طول*70 سانت عرض 180.000
3 متر طول* 1متر عرض 250.000
بنر ایستاده ( عمودی )
2متر ارتفاع *90 سانت طول 170.000
پایه استند ویژه بنر ایستاده 2*90 140.000

فرایند سفارش چاپ بنر تسلیت

جهت چاپ فوری بنر تسلیت میتوانید به دو روش اقدام نمایید .

1- سفارش آنلاین  2- سفارش از طریق شبکه های اجتماعی ( تلگرام – ایتا – بله – واتساپ )

در روش اول با انتخاب طرح و کلیک بر روی آن میتوانید سفارش آنلاین خود را ثبت نمایید و با توجه به موقعیتی که در انتهای سفارش در نقشه ثبت می نمایید بنر شما در اولین فرصت توسط پیک مجموعه ارسال می شود . در هنگام سفارش “مخاطب تسلیت” و “از طرف” را به ما اعلام نمایید .بعد از ثبت سفارش امکان مشاهده  طرح قبل از چاپ وجود دارید .

در روش دوم شما همراهان گرامی چاپ مدرن یاس می توانید از طریق شماره موبایل 09194928155 در شبکه های ها اجتماعی دلخواه با گفتن کد طرح و مشخصات بنر سفارش خود را آنلاین ثبت نمایید . پس از تایید از طرف شما ، سفارش  بعد از فرایند چاپ اماده ارسال به محل شما می باشد .

همچنین با درخواست شما نصب رایگان بنر در محل پذیرفته میشود .

توجه 1 : نصب بنر ترحیم به درخواست شما به صورت رایگان ( تا ارتفاع دومتر ) انجام میشود .

توجه 2 : ارسال سفارشات فوری دو الی سه ساعت بعد از تکمیل سفارش در زمان کاری چاپخانه (9 الی 19) انجام میشود و هزینه پیک با توجه به محل نصب محاسبه میگردد .

توجه 3 : ارسال سفارشات غیر فوری 48 ساعت بعد از تکمیل سفارش با هزینه پیک 20 هزار تومان انجام میگیرد .

توجه 4 : سایت چاپ مدرن یاس دارای مجوز رسمی و نماد اعتماد الکترونیکی می باشد(قابل مشاهده در پایین سایت )  و شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر اقدام به سفارش و پرداخت آنلاین نمایید .

چاپ برچسب اموال در پرینت مدرن یاس

جهت سفارش آنلاین و فوری هر بنر ، بر روی تصویر آن کلیک کنید

چاپ بنر تسلیت ایستاده

 چاپ بنر ایستاده (بنر تسلیت استندی) در مکان سربسته استفاده می شود. سایز استاندارد این محصول 2 متر در 90 سانت می باشد وبرای ثابت شدن به صورت عمودی بر روی  یک پایه از جنس فلز یا پلاستیک محکم قرار میگیرد. بنر تسلیت استندی به صورت عمودی چاپ میشود.

راهنمای سفارش آنلاین بنر تسلیت ایستاده

قبل از اینکه اقدام به ثبت سفارش نمایید ، از نمونه طرح های بنر ایستاده که در پایین همین متن قابل مشاهده است، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. جهت سفارش این محصول به چاپ مدرن یاس، می توانید از طریق گزینه  ثبت سفارش آنلاین بنر تسلیت و یا واتساپ اقدام نمایید. توجه فرمایید که در هر دو روش امکان پرداخت آنلاین برای شما وجود دارد .

ما همراه شما هستیم تادر سریعترین زمان بنرعرض تسلیت را دریافت نمایید . فوت بستگان ودوستان اتفاق ناگواری است اما شما میتوانید با بنرتسلیت خود را شریک غم آنها بدانید و دلهایشان را تسلی بدهید.

انتخاب یک متن و طرح بنر ترحیم (بنر تسلیت ) مناسب میتواند مورد نظر افراد خاص باشد که در اینجا ما برای شما آن طرح ها را فراهم کرده ایم .

نصب بنر فوت

چاپ مدرن یاس با افتخار اعلام نموده است که در صورت نیاز مشتریان به نصب بنر تسلیت در محل ، بدون دریافت هزینه تا ارتفاع دو متر به صورت رایگان توسط نیروی در اختیار خودش  انجام میدهد . به همین جهت برای اطمینان ، بعد از انجام شدن فرایند نصب ، تصویر آن را برای شما از طریق شبکه اجتماعی واتساپ یا تلگرام ارسال می نماییم .

بنر تسلیت نصب شده دریک هفته گذشته

تصاویری که در زیر مشاهده میکنید نمونه ای از بنرهای نصب شده در یک هفته گذشته می باشد .  ما برای اطمینان شما عزیزان بعد از نصب بنر یک عکس به شماره واتساپ شما ارسال می نماییم . علت این امر برای اطمینان خاطر شما و همچنین صحت محل نصب می باشد . چاپ مدرن یاس همواره در تلاش بوده تا خدمات چاپ را برای شما آسوده نماید .

عزیزانی که مجموعه چاپ مدرن یاس را برای ابراز همدردی به بازماندگان شخص فوت شده انتخاب می نمایند مسئولیت بزرگی را بر روی دوش مجموعه ما واگذار می نمایند. به سبب این مسئولیت مهم پرسنل ما بر خود واجب میدانند تا بهترین رفتار را در هنگام تحویل و یا نصب بنر تسلیت با خانواده بازمانده داشته باشند .

بنر ترحیم فوری می خواهید؟!

شاید به آن گروه از افرادی تعلق دارید که می خواهید یک بنر فوری چاپ کرده و بدین ترتیب با یکی از دوستان یا آشنایانتان که به تازگی عزیزش را از دست داده است، همدردی کنید. توجه داشته باشید که هر مرکزی برای انجام این کار مناسب نیست.

برای چاپ فوری بنر تسلیت مرکزی را بیابید که در عین اخذ هزینه ای ایده آل، بنری با کیفیت را برایتان چاپ نماید. بی شک یک بنر بی کیفیت که المان های تصویری آن بسیار نامفهوم و گنگ هستند و متن آن چندان تاثیرگذار نیست، نمی تواند گزینه خوبی برای شما باشد. با اعتماد به یک مرکز متبحر، عرض تسلیتتان را در قالب زیباترین و بهترین بنرها اعلام بدارید!

قیمت چاپ بنر تسلیت

شاید این سوال ذهنتان را به خود درگیر کرده باشد که برای چاپ فوری بنر تسلیت چه هزینه ای باید بپردازید؟ آیا باید برای عرض تسلیت هزینه های زیادی صرف کنیم؟!

لازم است بدانید که قیمت این محصول تابع نوع طراحی و دستگاه چاپ بنر بوده و عوامل دیگری همچون سایز، مدیا و… نیز بر آن تاثیر می گذارند. البته قیمت محصول نام برده بسیار مقرون به صرفه تر از چیزی است که فرض می کنید. پس تسلیت و همدردی خود را از دوستان، آشنایان و همکاران خود دریغ نکنید که دوست خوب و رفیق شفیق را در روزهای سخت می توان شناخت!