بنر تسلیت – بنر ترحیم

چاپ فوری بنر تسلیت (بنر ترحیم ) یکی از اولین ابزارها برای تسلیت و همدردی با خانواده های داغ دار و یا اعلام مصیبت کسی استفاده می شود.
ما در گروه چاپ مدرن یاس طرح های بنر ترحیم (بنر تسلیت) را از پیش آماده کردیم تا در سریعتر زمان ممکن پیام تسلیت و همدردی شما به خانواده داغدار بر روی بنر با کیفیت چاپ و تحویل شما بشود

ابعادقیمت
2 متر در 60 سانت140.000 تومان
2 متر در 90 سانت170.000 تومان
3 متر در 70 سانت180.000 تومان
3 متر در 1 متر250.000 تومان
2 متر در 90 سانت ایستاده170.000 تومان
پایه استند160.000 تومان

فرایند سفارش چاپ بنر تسلیت

جهت چاپ فوری بنر تسلیت میتوانید به دو روش اقدام نمایید .

1- سفارش آنلاین  2- سفارش از طریق شبکه های اجتماعی ( تلگرام – ایتا – بله )

در روش اول با انتخاب طرح و کلیک بر روی آن میتوانید سفارش آنلاین خود را ثبت نمایید و با توجه به موقعیتی که در انتهای سفارش در نقشه ثبت می نمایید بنر شما در اولین فرصت توسط پیک مجموعه ارسال می شود . در هنگام سفارش “مخاطب تسلیت” و “از طرف” را به ما اعلام نمایید .بعد از ثبت سفارش امکان مشاهده  طرح قبل از چاپ وجود دارید .

در روش دوم شما همراهان گرامی چاپ مدرن یاس می توانید از طریق شماره موبایل 09194928155 در شبکه های ها اجتماعی دلخواه با گفتن کد طرح و مشخصات بنر سفارش خود را آنلاین ثبت نمایید . پس از تایید از طرف شما ، سفارش  بعد از فرایند چاپ اماده ارسال به محل شما می باشد .

همچنین با درخواست شما نصب رایگان بنر در محل پذیرفته میشود .

توجه 1 : نصب بنر ترحیم به درخواست شما به صورت رایگان ( تا ارتفاع دومتر ) انجام میشود .

توجه 2 : ارسال سفارشات فوری دو الی سه ساعت بعد از تکمیل سفارش در زمان کاری چاپخانه (9 الی 19) انجام میشود و هزینه پیک با توجه به محل نصب محاسبه میگردد .

توجه 3 : ارسال سفارشات غیر فوری 48 ساعت بعد از تکمیل سفارش با هزینه پیک 20 هزار تومان انجام میگیرد .

توجه 4 : سایت چاپ مدرن یاس دارای مجوز رسمی و نماد اعتماد الکترونیکی می باشد(قابل مشاهده در پایین سایت )  و شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر اقدام به سفارش و پرداخت آنلاین نمایید .

چاپ برچسب اموال در پرینت مدرن یاس

جهت سفارش آنلاین و فوری هر بنر ، بر روی تصویر آن کلیک کنید