چاپ بنر تبلیغاتی امروزه یک از ابزارهای موثر در کسب و کارها و جذب مشتری می باشد . این نوع بنرها را میتوان بر روی بیلبورد های تبلیغاتی جاده ها ، سطح شهرها ، دیوار فروشگاه ها و … مشاهده کرد . چاپ بنر تبلیغاتی انتخاب مناسبی برای برند شدن کسب و کار شما می باشد و حتی میشود گفت راه بسیار موثر برای ارتباط با مشتری است . در ادامه به موضوعات قیمت ، کیفیت ، ماندگاری و چگونگی چاپ بنر می پردازیم.

قیمت چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر ایرانی

با کیفیت چاپ استاندارد
تومان 50.000 هر متر مربع
  • سفارشات تا 10 متر
  • کیفیت چاپ 2pass

چاپ بنر ایرانی

با کیفیت چاپ عالی
تومان 55.000 هر متر مربع
  • سفارشات تا 10 متر
  • کیفیت چاپ 3pass

چاپ بنر چینی

با کیفیت چاپ استاندارد
تومان 60.000 هر متر مربع
  • سفارشات تا 10 متر
  • کیفیت چاپ 2pass

چاپ بنر چینی

با کیفیت چاپ عالی
تومان 65.000 هر متر مربع
  • سفارشات تا 10 متر
  • کیفیت چاپ 3pass

راه های ثبت سفارش چاپ بنر

برای استعلام قیمت سفارشات بیش از 10 متر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه بنر های چاپ شده

نحوه محاسبه قیمت چاپ بنر به صورت متر مربع میباشد،بدین صورت که قیمت ضرب در متراژ متر مربع کار شما می شود.نکته قابل توجه این است که گاهی کار شما اصطلاحا ممکن است پرتی بدهد،توضیح بیشتر اینکه در چاپ بنر عرض رول های محدودی داریم،که البته در مجموعه چاپ مدرن یاس تنوع عرض رول مناسبی وجود دارد و کار شما در یکی از عرض های 1 ، 1.5 ، 2 ، 2.5 ، 3  قرار میگیرد و هرچه عرض کار شما کمتر از این متراژ ها باشد پرتی بیشتر میگیرد.

خوشبختانه تیم طراحی مجموعه چاپ مدرن یاس در خدمت شماست تا طراحی بنر مورد نظر شما را بر عهده بگیرد.شما طراحی موردنظرخود به همراه متن و سایر جزئیات خود را به ما داده و در اسرع وقت فایل با کیفیت و مناسب چاپ خود را تحویل بگیرید.

فایل ارسالی شما برای چاپ باید با یکی از فرمت های Tiff یا Jpeg یا PDF بوده و دارای کیفیت مناسب برای چاپ باشد.رزولوشن فایل ارسالی شما 75 DPI و فرمت رنگ کار شما حتما CMYK باشد.

 

خدمات اضافه چاپ بنر شامل لیفه کردن،پانچ کردن و حذف حاشیه سفید میباشد.پانچ کردن که سوراخ هایی در گوشه های بنر با توجه به درخواست شما ایجاد می شود تا  نصب بنر با طناب و بند و… انجام شود.لیفه کردن نیز برای رد کردن چوب از بالا و پایین بنر و همچنین نصب روی بیلبورد یا داربست انجام می شود.