چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی امروزه یک از ابزارهای موثر در کسب و کارها و جذب مشتری می باشد . این نوع بنرها را میتوان بر روی بیلبرد های تبلیغاتی جاده ها ، سطح شهرها ، دیوار فروشگاه ها و … مشاهده کرد . چاپ بنر تبلیغاتی انتخاب مناسبی برای برند شدن کسب و کار شما می باشد و حتی میشود گفت راه بسیار موثر برای ارتباط با مشتری است . در ادامه به موضوعات قیمت ، کیفیت ، ماندگاری و چگونگی چاپ بنر می پردازیم .

قیمت چاپ بنر تبلیغاتی 

قیمت چاپ بنر تبلیغاتی به موارد زیادی بستگی دارد که اگر بخواهیم به چند مورد از آن اشاره کنیم شامل  جنس متریال چاپ ، متراژ چاپ و ابعاد می باشد .

 لیست قیمت چاپ بنر تبلیغاتی 

نوع بنر کیفیت چاپ هزینه به ازای هر مترمربع
بنر ایرانی کیفیت استاندارد 45.000
کیفیت بسیار عالی 50.000
بنر خارجی ( چینی ) 10 اٌنس کیفیت استاندارد 55.000
کیفیت بسیار عالی 60.000

                                         

چاپ مدرن یاس از دو متریال ایرانی و چینی برای چاپ بنر استفاده می نماید .همان طور که در جدول  بالا مشاهده کردید هزینه چاپ بر روی بنر چینی به خاطر وارداتی بودن آن بالا است اما بنر ایرانی به خاطر تولیدات داخل بودن کمی ارزانتر است .

چاپ بنر باکیفیت بر روی متریال ایرانی یا خارجی ؟!

همان طور که در پارگراف قبلی اشاره شد ما دو نوع متریال برای چاپ بنر تبلیغاتی داریم . سوالی که در ذهن خیلی از مشتریان ما را درگیر میکند این است که جنس کدام متریال برای چاپ بهتر است ..؟خب شما را ارجاع میدم به سال های قبل 97 که هنوز بنر ایرانی جایگاه زیادی بین ارائه دهندگان خدمات چاپ پیدا نکرده بود . در آن موقع همه چاپخانه ها از بنر چینی استفاده میکردند و معیار مقایسه برای کیفیت بنر درجه اٌنس بنر بود . معمولا از 7 اٌنس شروع و تا 13 اٌنس ادامه پیدا میکرد . ( هرچه اٌنس بنر بیشتر ضخامت ان نیز بیشتر )

از اواسط سال 97 بنر ایرانی جایگاه ویژه ای در میان بازار چاپ بنر تبلیغاتی پیدا کرد . در ابتدا این بنر از کیفیت مطلوبی برخودار نبود و چاپ مدرن یاس نیز به مشتریان خود آن را پیشنهاد نمیکرد .

اما بعد از یکسال پیشرفت خوبی در کیفیت بنر ایرانی حاصل شد و چاپ مدرن یاس آن را در اولویت اول پیشنهاد خود به مراجعه کنندگان قرار داد.

در حال حاضر چاپ بنر با کیفیت ایرانی توسط چاپ مدرن یاس با ضمانت انجام میشود .

شاید در نگاه اول به بنر ایرانی ضخامت آن را مورد تایید خود قرار ندهید اما تجربه ما نشان داده است که  بنر ایرانی به علت بافت بسیار ریزی که دارد در مقایسه با بنر 13 اٌنس چینی بسیار مقاومتر و مستحکم تر است .

دقیقا به خاطر همین ویژگی مقاومت بالای بنر ایرانی است که آن را جزو پیشنهادات اول به مشتری قرار داده ایم .

مشاوره رایگان و ثبت سفارش در واتساپ 
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید