اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
استیکر شیشه


چاپ استیکر


چاپ استیکر شیشه ( برچسب مغازه ) از راه های مناسب برای تبلیغ کسب و کار شما است. امروزه بسیاری از شرکت ها، مشاغل و صاحبان کسب و کار از روش چاپ استیکر برای تبلیغ و رشد موقعیت استفاده می کنند. با طراحی استیکر و چاپ آن می توان برند تجاری را در طیف گسترده ای منتشر کرد.

اسم عامیانه این نوع چاپ  ” برچسب مغازه – برچسب شیشه – استیکر مغازه و… ” می باشد

مش

استیکر مش

هر متر مربع (بیش از 10 متر) : 140 هزار تومان


طرح مدنظر شما


پشتیبانی و مشاوره : 09194928155


استیکر وینیل

استیکر ونیل

هر متر مربع ( بیش از 10 متر) : 120 هزار تومان


طرح مدنظر شما


پشتیبانی و مشاوره : 09194928155


چاپ استیکر شیشه ای

هر متر مربع (بیش از 10 متر ) : 120 هزار تومان


طرح مدنظر شما


پشتیبانی و مشاوره : 09194928155


چاپ شیشه مات کن

هر متر مربع (بیش از 10 متر) : 140 هزار تومان


طرح مدنظر شما


پشتیبانی و مشاوره : 09194928155


برخی از نمونه کارهای

طراحی – چاپ – نصب

چاپ استیکر
استیکر روی شیشه
استیکر مغازه
چاپ استیکر
چاپ استیکر فوری
استیکر شیشه مغازه
برچسب شیشه
چاپ استیکر وینیل
استیکر اداره
چاپ استیکر مغازه
استیکر فوری
استیکر مغازه

آشنایی بیشتر با سیستم چاپ استیکر

پخش ویدیو

کاربرد چاپ وینل یا استیکر


چاپ استیکر برای مصارف گوناگونی نظیر صنایع غذایی، بسته بندی تمام صنایع تولیدی و صنعتی، محصولات آرایشی بهداشتی و حتی برای تبلیغات بر روی اتوبوس ها و ماشین ها،  شیشه ساختمان ها و مغازه ها، همچنین  به جهت تبلیغات روی زمین در فروشگاه ها و پاساژها، تزئین محیط های داخلی منازل و دفتر کار کابرد زیادی دارند.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش این محصول از طریق واتساپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید .

🏍🚖ارسال رایگان برای سفارشات بالای 30 متر در سراسر کشور 🏍🚖

چاپ استیکر
استیکر

در مورد چاپ استیکر روی شیشه بیشتر بدانیم


چاپ استیکر برای کسب و کارهایی مورد توجه قرار می گیرد که به دنبال شخصی سازی کسب و کار هستند. استیکر شیشه با انعطاف پذیری زیادی عرضه می گردد. به همین خاطر این ترفند تجاری بسیار کاربرد دارد.

برای چاپ استیکر باید ویژگی های مختلفی را مورد توجه قرار دهید. استیکر با لایه چسبی عرضه شده و از جنس PVC  می باشد. در گذشته بیشتر از کاغذهای دیواری به جای استیکر استفاده می شد. استیکرها با قیمت بسیار کمی عرضه می شوند و به همین دلیل مقرون به صرفه است.

 

برچسب روی شیشه یا همان استیکر روی شیشه


برچسب روی شیشه برای نمایشگاه ها، خودروهای سواری، مغازه، اتوبوس و … مورد استفاده قرار می گیرد. استیکرهای چاپی را می توانید در هر تعداد و اندازه ای سفارش دهید. این سفارش با درج هر تصویری قابل اجرا است.

اگر برای تهیه استیکر قصد الگو گرفتن از لوگو یا شکلی را دارید، بهتر است آن را با طراحان در میان بگذارید.ما در چاپ مدرن یاس دارای طراحان حرفه ای در زمینه برچسب روی شیشه هستیم و شما میتوانید به خیال آسوده طراحی آن را به ما بسپارید .

استیکرهای تولیدی با کیفیت بالا ساخته می شوند و می توانند در جنس وینیل تهیه شوند. استیکرها با ویژگی های خاصی تهیه می شوند. این ویژگی ها منعطف بودن استیکرها را به خوبی نشان می دهد.

چاپ استیکر روی شیشه مغازه
چاپ استیکر

چاپ استیکر با طرح دلخواه شما گزینه اقتصادی برای دکوراسیون


با استیکر می توانید با صرف هزینه کم اقدام به ترتیب دکوراسیونی زیبا نمایید. ضمن اینکه از ایده های اقتصادی برای کسب و کار بهره مند شوید. چاپ استیکر می تواند بر روی چوب، یخچال، گچ، پلاستیک، رنگ روغن، مولتی کالر، آینه، درب اتاق، یخچال، شیشه و … انجام شود. چاپ استیکر قابلیت شست و شو دارد. تصویری که در پایین مشاهده می نمایید نمونه کار انجام شده بر روی دیوار گچی است .

 

چاپ استیکر جلوه زیبای بصری فروشگاه


امروزه برای دیدن بهتر در چشم مخاطبان و همچنین ماندگاری بیشتر در ذهن آن ها باید توجه ویژه به تبلیغات بصری داشت. تبلیغات بصری شامل موارد گسترده ای می شود که برای نمونه میتوان به چاپ استیکر اشاره کرد . فروشگاه های در سطح شهر از این نوع تبلیغ بصری استفاده می نمایند . فرقی ندارد که فروشگاه بزرگ باشد یا کوچک ، برای بهتر دیده شدن باید به تبلیغات بصری ارزش زیادی قائل باشیم .

تصویر بالا ☝☝ یکی از کاربرد های چاپ استیکر در یک شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه ای میباشد .

چاپ استیکر
برچسب مغازه

 

استیکر شیشه یا برچسب روی شیشه


استیکر شیشه ( استیکر مغازه  ) یک برچسبی است که بر روی شیشه ها اجرا و نصب می گردد. این شیشه ها می توانند شیشه درب محل کار، مغازه، فروشگاه و … باشند.

استیکر شیشه با زمینه بی رنگ طراحی و مورد طراحی آن با وینیل شفاف است. همین موضوع بعد تبلیغاتی استیکر شیشه را افزایش می دهد. در واقع این استیکر از دو سمت شیشه قابل رویت است. چنین خصوصیاتی می تواند بازدهی تبلیغاتی را بسیار افزایش دهد.

 

استیکر سفید شیری


استیکر شیری با جنس پی وی سی تولید و پخش می شود. رنگ زمینه در نظر گرفته شده برای استیکر شیری در نوع شیری یا سفید است. به همین خاطر امکان رویت استیکر از یک سمت فراهم می گردد. استیکرهای شیری محبوبیت زیادی دارند. برای اجرای تبلیغات روی دیوار، خودرو، کف فروشگاه و … از چاپ استیکر شیری استفاده می شود.

چاپ استیکر
چاپ استیکر

استیکر مغازه – برچسب مغازه


استیکر مغازه (برچسب مغازه ) می تواند استیکر شیشه یا استیکر شیری باشد. این استیکرها برای کسب و کار مورد توجه قرار می گیرند. معمولاً استیکر مغازه (برچسب مغازه)  به شکل یک طرفه قابل رویت می باشند. این موضوع به منزله تبلیغ کلی در راستای کسب و کار اعمال می شود. برای ماندگاری استیکر  می توانید از جنس های مختلف با کیفیت کمک بگیرید. برای چاپ وینیل نیز می توانید تکنولوژی با کیفیت را انتخاب کنید.

کاربرد دیگر استیکر میتوان به برچسب روی کر کره اشاره کرد که تبلیغ بسیار موثری در زمان تعطیلی فروشگاه شما دارد و در تبلیغات شما موثر است . حتی اگر بر روی آن نور در شب کار شود دید خوبی به رهگذران در شب می دهد .

استیکر دیواری

برای نصب استیکر دیواری ابتدا پوشش سطحی استیکر را بزنید و آن گاه از یک وسیله مانند کاردک برای چسباندن استیکر بر روی دیوار استفاده کنید. با اتمام این کار به مرحله دوم نصب بروید.

حالا سطح پلاستیکی دوم وینیل را کنار بزنید. پوشش پلاستیکی نباید به شکل عمود بر روی دیوار کشیده شود. لیبل باید با زاویه 180 درجه و در فرم چسبیده به دیوار بر روی دیوار کشیده شود. با این نصب آسیبی به استیکر وارد نخواهد شد و از دیوار جدا نمی گردد. اگر وینیل بعد از نصب دچار مشکل است، در عرض چند دقیقه باید نصب استیکر را درست کنید.

چاپ استیکر
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

معرفی استیکر مش

استیکر مش نیز از جهات زیادی به استیکر شیشه ای شباهت دارد. در استیکر مش سوراخ های متعددی می بینید. این سوراخ ها امکان هدایت نور بیرون به فضای داخل را فراهم می کند. ضمن اینکه خصوصی سازی و استتار مناسبی را در مقابل دید بیرون فراهم می آورد.  سوراخ های متعدد امکان بهره مندی از نور محیط را ایجاد می کند. در واقع با این استیکر می توانید از نور مناسب در کنار  تبلیغات فوق العاده استفاده کنید .

برای مشاهده نمونه کارهای چاپ مش و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه مربوط به چاپ مش مراجعه کنید

چاپ شیشه مات کن

مات کردن شیشه در بسیاری از ادارات و شرکت ها مورد نیاز است. به همین خاطر کاربرد شیشه مات کن در صنعت چاپ را برای شما بازگو میکنیم.

در این جنس سطح شیشه به دلایلی که برای شما بیان می کنیم با شیشه مات کن پوشانده می شود تا حریم شخصی آن فضا رعایت و جدا گردد.

دلایل استفاده از شیشه مات کن حفاظت از حریم خصوصی ، دکوراسیون داخلی و کاهش انعکاس نور می باشد.

چاپ شیشه مات کن

روش محاسبه قیمت چاپ برچسب روی شیشه

قیمت چاپ برچسب روی شیشه به نوع جنس و ابعاد کار بستگی دارد .  چاپ مدرن یاس از بهترین جنس وینیل برای چاپ استفاده می نماید . برای محاسبه، ابتدا باید ابعاد کار مورد نظر را با متر اندازه گیری نمایید و سپس مساحت کار را به دست آورید .قیمت چاپ وینیل در مقایسه با کاغذ دیواری بسیار مقرون به صرفه تر و اقتصادی می باشد .

با توجه به نوع استیکر (شیشه ای ، سفید ، مش ) ، برای به دست آوردن قیمت چاپ مساحت کار را باید در ابعاد ضرب نماییم تا قیمت نهایی به دست آید.

اگر شما به هر دلیلی نتوانستید این کار را انجام بدهید به هیچ عنوان نگران نباشید😊😊 . زیرا کارشناس چاپ مدرن یاس در ساعات کاری همیشه آنلاین می باشند و شما میتوانید با مراجعه به پیام رسان هر گونه مشاوره رایگان در زمینه قیمت چاپ استیکر روی شیشه و … در یافت نمایید . البته کارشناسان ما پاسخگوی تماس تلفنی شما نیز هستند .

چاپ استیکر