چاپ استیکر

چاپ استیکراستیکر ماشین
ضد آب و ماندگاری بالا در مقابل نور آفتاب
مناسب برای تبلیغات محیطی - شیشه - چوب - ماشین باربری و...


چاپ استیکر


چاپ استیکر( برچسب مغازه ) از راه های مناسب برای تبلیغ کسب و کار می باشد. امروزه بسیاری از شرکت ها، مشاغل و صاحبان کسب و کار از روش چاپ استیکر برای تبلیغ و رشد موقعیت استفاده می کنند. با طراحی استیکر و چاپ آن می توان برند تجاری را در طیف گسترده ای منتشر کرد.

اسم عامیانه این نوع چاپ  ” برچسب مغازه – برچسب شیشه – استیکر مغازه و… ” می باشد

استیکر شیشه

کاربرد چاپ وینل یا استیکر


چاپ استیکر برای مصارف گوناگونی نظیر صنایع غذایی، بسته بندی تمام صنایع تولیدی و صنعتی، محصولات آرایشی بهداشتی و حتی برای تبلیغات بر روی اتوبوس ها و ماشین ها،  شیشه ساختمان ها و مغازه ها، همچنین  به جهت تبلیغات روی زمین در فروشگاه ها و پاساژها، تزئین محیط های داخلی منازل و دفتر کار کابرد زیادی دارند.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش این محصول از طریق واتساپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید .

لیست قیمت چاپ استیکر

وینیل سفید استیکر مش استیکر شیشه
چاپ به ازای هر مترمربع 70.000 تومان چاپ به ازای هر مترمربع 105.000 تومان چاپ به ازای هرمترمربع 100.000 تومان

 

در مورد چاپ استیکر روی شیشه بیشتر بدانیم

برچسب روی شیشه

چاپ استیکر برای کسب و کارهایی مورد توجه قرار می گیرد که به دنبال شخصی سازی کسب و کار هستند. استیکر شیشه با انعطاف پذیری زیادی عرضه می گردد. به همین خاطر از این ترفند تجاری بسیار استفاده می شود.

برای چاپ استیکر باید ویژگی های مختلفی را مورد توجه قرار دهید. استیکر با لایه چسبی عرضه شده و از جنس PVC  می باشد. در گذشته بیشتر از کاغذهای دیواری به جای استیکر استفاده می شد. استیکرها با قیمت بسیار کمی عرضه می شوند و به همین دلیل مقرون به صرفه می باشند.

برچسب روی شیشه یا همان استیکر روی شیشه

چاپ برچسب روی شیشه

نمونه چاپ استیکر روی شیشه با بهترین کیفیت

برچسب روی شیشه برای نمایشگاه ها، خودروهای سواری، مغازه، اتوبوس و … مورد استفاده قرار می گیرد.استیکرهای چاپی را می توانید در هر تعداد و اندازه ای سفارش دهید. این سفارش با درج هر تصویری قابل اجرا خواهد بود.

اگر برای تهیه استیکر قصد الگو گرفتن از لوگو یا شکلی را دارید، بهتر است آن را با طراحان در میان بگذارید. چاپ مدرن یاس دارای طراحان حرفه ای در زمینه برچسب روی شیشه می باشد و شما میتوانید به خیال آسوده طراحی آن را به ما بسپارید .

استیکرهای تولیدی با کیفیت بالا ساخته می شوند و می توانند در جنس وینیل تهیه شوند. استیکرها با ویژگی های خاصی تهیه می شوند. این ویژگی ها منعطف بودن استیکرها را به خوبی نشان می دهد.

چاپ استیکر با طرح دلخواه شما گزینه اقتصادی برای دکوراسیون

با استیکر می توانید با صرف هزینه کم اقدام به ترتیب دکوراسیونی زیبا نمایید. ضمن اینکه از ایده های اقتصادی برای کسب و کار بهره مند شوید. چاپ استیکر می تواند بر روی چوب، یخچال، گچ، پلاستیک، رنگ روغن، مولتی کالر، آینه، درب اتاق، یخچال، شیشه و … انجام شود. چاپ استیکر قابلیت شست و شو دارد. تصویری که در پایین مشاهده می نمایید نمونه کار انجام شده بر روی دیوار گچی می باشد .

چاپ استیکر شیشه

نمونه چاپ استیکر – نصب شده بر روی دیوار گچی

راهنمای نصب استیکر بر روی سطوح مختلف

مهمترین نکته قبل از نصب استیکر بر سطوح ، خشک شدن رنگ بعد از چاپ استیکر هست . اگر به این نکته بسیار مهم توجه نشود ممکن است بعد از نصب لبه های کار برگردد و جلوه بسیار بدی را نشان دهد . در بهترین زمان برای نصب ، یک روز بعد از چاپ استیکر شیشه می باشد .

چاپ مدرن یاس خدمات نصب استیکر بر روی کلیه سطوح مختلف را ارائه میدهد و شما عزیزان میتوانید هنگام سفارش چاپ استیکر به کارشناس ما اعلام بفرمایید تا شما را در زمینه نصب استیکر راهنمایی بفرمایند .

استیکر شیشه یا برچسب روی شیشه

چاپ استیکر شیشه

چاپ استیکر مغازه و فروشگاه با کیفیت

استیکر شیشه ( استیکر مغازه  ) یک برچسبی است که بر روی شیشه ها اجرا و نصب می گردد. این شیشه ها می توانند شیشه درب محل کار، مغازه، فروشگاه و … باشند.

استیکر شیشه با زمینه بی رنگ طراحی می شود و برای طراحی آن از وینیل شفاف کمک گرفته می شود. همین موضوع بعد تبلیغاتی استیکر شیشه را افزایش می دهد. در واقع این استیکر از دو سمت شیشه قابل رویت است. چنین خصوصیاتی می تواند بازدهی تبلیغاتی را بسیار افزایش دهد.

استیکر سفید شیری

چاپ استیکر شیشه ای

استیکر شیری با جنس پی وی سی تولید و عرضه می شود. رنگ زمینه در نظر گرفته شده برای استیکر شیری در نوع شیری یا سفید می باشد. به همین خاطر امکان رویت استیکر از یک سمت فراهم می گردد. استیکرهای شیری محبوبیت زیادی دارند. برای اجرای تبلیغات روی دیوار، خودرو، کف فروشگاه و … از چاپ استیکر شیری استفاده می شود.

استیکر مغازه – برچسب مغازه

استیکر مغازه

استیکر مغازه

استیکر مغازه (برچسب مغازه ) می تواند استیکر شیشه یا استیکر شیری باشد. این استیکرها برای کسب و کار مورد توجه قرار می گیرند. معمولاً استیکر مغازه (برچسب مغازه)  به شکل یک طرفه قابل رویت می باشند. این موضوع به منزله تبلیغ کلی در راستای کسب و کار اعمال می شود. برای ماندگاری استیکر مغازه (برچسب مغازه) می توانید از جنس های مختلف با کیفیت کمک بگیرید. برای چاپ وینیل نیز می توانید تکنولوژی با کیفیت را انتخاب کنید.

کاربرد دیگر استیکر میتوان به برچسب روی کر کره اشاره کرد که تبلیغ بسیار موثری در زمان بسته بودن فروشگاه شما میتواند داشته باشد . حتی اگر بر روی آن نور در شب کار شود دید خوبی به رهگذران در شب خواهد داد .

برچسب مغازه

چاپ برچسب مغازه با کیفیت

استیکر دیواری

برای نصب استیکر دیواری ابتدا پوشش سطحی استیکر را کنار زده و آن گاه از یک وسیله مانند کاردک برای چسباندن استیکر بر روی دیوار استفاده کنید. با اتمام این کار به مرحله دوم نصب بروید.

حالا سطح پلاستیکی دوم وینیل را کنار بزنید. پوشش پلاستیکی نباید به شکل عمود بر روی دیوار کشیده شود. لیبل باید با زاویه 180 درجه و در فرم چسبیده به دیوار بر روی دیوار کشیده شود. با این نصب آسیبی به استیکر وارد نخواهد شد و از دیوار جدا نمی گردد. اگر چاپ استیکر بعد از نصب دچار مشکل است، در عرض چند دقیقه باید نصب استیکر را درست کنید.

معرفی استیکر مش

استیکر مش نیز از جهات زیادی به استیکر شیشه ای شباهت دارد. در استیکر مش سوراخ های متعدد دیده می شود. این سوراخ ها امکان هدایت نور بیرون به فضای داخل را فراهم می کند. ضمن اینکه خصوصی سازی و استتار مناسبی را در مقابل دید بیرون فراهم می آورد.  سوراخ های متعدد امکان بهره مندی از نور محیط را ایجاد می کند. در واقع با این استیکر می توان از نور مناسب در کنار  تبلیغات فوق العاده بهره مند شد .

برای مشاهده نمونه کارهای چاپ استیکر مش و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه مربوط به چاپ مش مراجعه کنید

روش محاسبه قیمت چاپ استیکر

قیمت چاپ استیکر به نوع جنس و ابعاد کار بستگی دارد .  چاپ مدرن یاس از بهترین جنس برای چاپ استیکر استفاده می نماید . برای محاسبه، ابتدا باید ابعاد کار مورد نظر را با متر اندازه گیری نمایید و سپس مساحت کار را به دست آورید .قیمت چاپ استیکر در مقایسه با کاغذ دیواری بسیار مقرون به صرفه تر و اقتصادی می باشد .

با توجه به نوع استیکر (شیشه ای ، سفید ، مش ) ، برای به دست آوردن قیمت چاپ استیکر مساحت کار را باید در ابعاد ضرب نماییم تا قیمت نهایی به دست آید.

اگر شما به هر دلیلی نتوانستید این کار را انجام بدهید به هیچ عنوان نگران نباشید😊😊 . زیرا کارشناس چاپ مدرن یاس در ساعات کاری همیشه آنلاین می باشند و شما میتوانید با مراجعه به واتساپ هر گونه مشاوره رایگان در زمینه قیمت چاپ استیکر روی شیشه و … در یافت نمایید . البته کارشناسان ما پاسخگوی تماس تلفنی شما نیز می باشند .

گروه چاپ مدرن یاس


 • مکان

  تهران – خیابان 17 شهریور – نرسیده به میدان خراسان – جنب خیابان عجب گل پلاک 795


 • تلفن

  021-33713374


 • ساعت کاری

  شنبه تا پنجشنبه 9:30 الی 21

  جمعه 10 الی 18

موقعیت ما در نقشه


مجوزها


logo-samandehi

برای سفارش چاپ استیکر در واتساپ کلیک نمایید
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در کمتر از سه دقیقه پاسخ می دهیم