چاپ اختصاصی پوستر دیواری


چاپ پوستر دیواری به دلیل داشتن مزایای و ویژگی های منحصر به فرد توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. از این نوع  محصولات به طور عمده در بسیاری از مراکز استفاده می شود. نصب آسان، هزینه ی درخواستی کم و تنوع وسیع در طرح ها از جمله اصلی ترین مزایای بکارگیری کاغذ دیواری برای تغییر دادن دکوراسیون داخلی  است. به منظور بهره مندی از مزایای این نوع از طرح ها به طور جدی تاکید می شود مراکز معتبر را برای سفارش آنلاین چاپ پوستر دیواری انتخاب کنید تا  بتوانید نمونه های با کیفیت را در اولویت قرار دهید.

چاپ کاغذ دیواری

ما به عنوان یکی از مراکز اصلی و پیشرو در زمینه ی چاپ تنوع وسیعی از پوستر و کاغذهای دیواری توانسته ایم، با ارائه ی خدمات عالی در همه ی این سال ها رضایت کامل کاربران خود را به دست آوریم. به منظور بهره مندی از خدمات یاد شده می توانید با ما در تماس باشید. راهنمایی کامل به منظور سفارش پوستر دیواری درخواستی توسط کارشناسان ما در اختیار شما قرار داده می شود.لیست قیمت چاپ پوستر دیواری

نوع جنس کشور تولید کننده قیمت هر مترمربع
جنس چرمی ایران 55.000
جنس ماسه ای ایران 55.000
جنس ترکی ترکیه 70.000
جنس آلمانی آلمان 80.000

چاپ پوستر دیواری چیست؟

چاپ پوستر دیواری چیست و چه کاربردی دارد؟ برای چاپ این نوع از پوسترها چه طرح هایی در دست است؟ بهترین مرکز برای چاپ کاغذ دیواری کدام  می باشد؟ در ادامه در نظر داریم به طور کامل اطلاعات مفیدی در مورد انواع پوسترهای دیواری و کارایی آنها در اختیار شما قرار دهیم، با ما همراه باشید.

پوسترهای دیواری پوشش هایی با طرح های مختلف هستند که از آنها می توان به منظور زیبا کردن محیط داخلی فضاهای مختلف استفاده کرد. طرح های مختلفی برای چاپ پوستر دیواری در دست است که کاربران می توانند متناسب با سلیقه ی فردی خود مناسب ترین گزینه را انتخاب کنند. اگر در انتخاب خود دچار تردید هستید می توانید از خدمات مشاوره ی رایگان ما بهره مند باشید.

چاپ اختصاصی کاغذ دیواری
چاپ پوستر سه بعدی

چاپ پوستر سه بعدی

چاپ پوستر دیواری به صورت سه بعدی از دیگر انواع پوسترهای دیواری میباشد که در طرح سه بعدی آماده می شود. این نع از طرح ها در نگاه اول می تواند توجه همه را به سوی خود جلب کند. زیبایی حاصل از این طرح ها در مقایسه با سایر طرح ها بسیار بیشتر است به همین دلیل هزینه ی درخواستی برای انتخاب و سفارش آنها نیز به مراتب بیشتر می باشد. کاغذ های دیواری سه بعدی می تواند طرح های مختلفی داشته باشد که در نگاه کردن به آنها حساس می کنید در آن فضا حضور دارید.

از اصلی ترین مزیت به کارگیری چاپ پوستر دیواری به صورت سه بعدی می توان به افزایش عمق فضا در محیط های کوچک اشاره کرد. در صورتی که فضای محیط مورد نظر کوچک باشد با استفاد از پوسترهای سه بعدی می توانید آن فضا را بزرگتر جلوه دهید. همین اکنون با استفاده از خدمات آنلاین می توانید گزینه ی چاپ پوستر سه بعدی را نهایی کنید. این نوع از  پوسترهای دیواری نه تنها در منزل برای دکوراسیون داخلی اداره و سازمان ها ی مختلف نیز گزینه ی مناسبی می باشد.

چاپ اینترنتی پوستر سه بعدی دلخواه خود را به ما بسپارید تا بتوانید به طور کامل از کیفیت آن مطمئن باشید.

چاپ پوستر سه بعدی

پوستر سه بعدی گل

پوستر سه بعدی گل یکی از محبوب ترین انواع پوسترهای سه بعدی می باشد که به مقدار بسیار زیادی سفارش داده می شود به همین دلیل توع بسیاری  از طرح ها برای این منظور در نظر گرفته شده است. پوسترهای آماده شده با استفاده از تصاویر گل ها می تواند زیبایی و شادابی ویژه ای به محیط ببخشد و این امر در روحیه ی افرادی که در آنجا حضور دارند نیز بسیار کارساز است.

گل های فانتزی گزینه ی بسیار مناسب برای  چاپ پوستر در منازل می باشد.  این نوع از  طرح ها همچنین برای  تهیه ی پوسترهای  به کار رفته در مهد کودک و مدارس نیز  می تواند بسیار مناسب باشد. طرح گل از جمله مناسب ترین و محبوب ترین طرح های موجود برای تهیه و چاپ پوستر می باشد. امروزه به کار گیری فناوری های مختلف  و چاپ پوسترهای طرح کلی در سه بعد توانسته است کیفیت این نوع از طرح ها را به مقدار بسیار زیاد افزایش دهد.

پوستر سه بعدی

پوستر سه بعدی کودک

پوستر سه بعدی کودک

در چاپ پوستر دیواری می توانید پوستر سه بعدی کودک را در اولویت قرار دهیم. این نوع از پوسترهای جدید به دلیل داشتن طرح جذاب مورد پسند جوانان و کودکان می باشد. کارشناسان ما با به کارگیری تنوع وسیعی از طرح ها بهترین پوستر سه بعدی را برای شما آماده خواهند کرد. کیفیت این نوع از پوسترها در مقایسه با سایر مدل ها بیشتر است به همین دلیل توانسته در بسیاری از مواقع جایگزین دیگر مدل ها باشد. متناسب با سلیقه ی فرزند خود بهترین مدل پوستر سه بعدی را می توانید همین اکنون سفارش دهید.

اگر چه چاپ پوستر سه بعدی در گذشته بیشتر به عنوان پوشش برای پوشاندن معایب دیوار به کار میرفت ولی امروزه با توجه به زیبایی منحصر به فردی که کاغذهای دیواری دارند از آنها می توان به منظور زیبا کردن دکوراسیون داخلی استفاده کرد.  این نوع از پوسترهای دیواری در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی می شوند. به منظور  افزایش میزان ماندگاری پوسترهای سه بعدی می توان از متریالی استفاده کرد، که ضد آب بوده و در اثر شستشو از بین نروند.

پوستر سه بعدی کودک

نمونه طرح های پوستر سه بعدی

نمونه طرح های منظره پوستر کاغذ دیواری

انواع چاپ کاغذ دیواری

چاپ پوستر دیواری با توجه به پارامترهای مختلف دارای انواع مختلفی است و دسته بندی های متفاوتی دارد.  هر کدام از انواع کاغذهای دیواری موجود می تواند در مراکز خاصی مورد استفاده قرار گیرد. اگر انتخاب خوبی داشته باشید به مراتب زیبایی حاصل از این پوسترها بیشتر خواهد بود. از انواع پوسترهای دیواری بر اساس موقعیت به کارگیری آنها می توان موارد زیر را نام برد:

 •     کاغذ پوستر برای آموزشگاه‌ها
 •     کاغذ پوستر مراکز فرهنگی
 •     پوستر دیواری برای نمایشگاه خودرو
 •     پوستر دیواری کافه ، رستوران و قهوه خانه
 •     پوستر دیواری آرایشگاه زنانه و مردانه
 •     کاغذ دیواری برای لوگوی شرکت
 •    چاپ ک پوستر دیواری طرح مشاغل
 •     چاپ پوستر دیواری هنری
 •     پوستر دیواری اتاق کودک

پوسترهای دیواری ممکن است به صورت تک لایه یا چند لایه تهیه شوند، برای تهیه ی این نوع از محصولات معمولا از متریال مختلفی استفاده می شود. از پرکاربردترین مواد اولیه برای ساخت این نوع از پوسترها می توان به الیاف های گوناگون، پارچه ، کاغذ و … اشاره کرد.

ما به عنوان یکی از بزرگترین مرکز چاپ پوستر دیواری توانسته ایم در همه ی این سال ها با تهیه ی بهترین و با کیفیت کاغذ و پوسترهای دیواری در اولویت شما عزیزان باشیم. همین اکنون می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش خود را تکمیل کنید و اطلاعات کامل در مورد هزینه ی لازم برای چاپ پوستر و کاغذ دیواری و مدت زمان لازم برای آماده شدن  به دست آورید.

قیمت چاپ پوستر دیواری

قیمت چاپ پوستر دیواری با توجه به پارامترهای مختلف متفاوت است. به منظور اطلاع از قیمت چاپ پوستر دیواری میتوانید با ما از طریق شماره هاي موجود در تماس بوده و راهنمایی کامل به دست آورید. از مهمترین پارامترهای موثر در هزینه ی چاپ کاغذ دیواری می توان موارد زیر را نام برد:

 • نوع
 • متریال به کار رفته
 • کارایی
 • ابعاد
 • سه بعدی بودن
 • طرح

هر یک از فاکتورهای یاد شده به مقدار قابل ملاحظه ای می تواند در قیمت درخواستی برای چاپ انواع مختلف از پوسترها موثر باشد. ما هزینه ی مناسبی را  برای چاپ در نظر گرفته ایم.  توجه کنید قیمت چاپ پوستر دیواری یک مقدار مشخص است به همین دلیل هرگاه هزینه ی بسیار کمتری به شما پیشنهاد شد، به کیفیت آن شک کنید یرا دلیلی وجود ندارد که این نوع از پوسترها به هزینه ی کمتری چاپ و سفارش داده شود. سودجویان بسیاری در بازار هستند که به منظور جلب توجه کاربران معمولا هزینه ی کمتری درخواست می کنند.

باید و نبایدهایی در مورد چاپ پوستر دیواری

برای چاپ پوستر دیواری ابتدا طرح های مختلف را بررسی کنید، می توانید از مشاوره ی  ویژه نیز برای این منظور بهره مند باشید. تصاویری کاملی از طرح ها در وب سایتمان موجود است ، در صورتی که هیچ کدام از نمونه های موجود مورد تایید شما نباشد می توانید درخواست سفارش طرح دلخواه خود را داشته باشد. به محض انتخاب طرح مد نظر ، در اسرع وقت می وانید ثبت سفارش خود را تکمیل کنید.

کارشناسان ما ابعاد و بررسی های لازم را به طور دقیق انجام خواهند داد تا کیفیت کار حفظ شود، در صورت نیاز با شما در تماس خواهند بود. بعد از اینکه پوستر دیواری مد نظر آماده شد، در هر جای کشور که حضور دارید ، اقدامات ارسال در نظر گرفته می شود.  خدمات آنلاین چاپ پوستر دیواری را برای شما فعال کرده ایم، تا به راحتی بتوانید ثبت سفارش دهید. امکان ارسال پوسترهای آماده به سراسر کشور در دست است.

شما در انتخاب نوع، طرح و ابعاد کاغذ دیواری هیچ گونه محدودیتی ندارید ولی اگر ابعاد مشخص شده  بیش از یک مقدار مشخص باشد و این امر کیفیت تصویر را کاهش دهد، اطلاعات کامل در این باره در اختیار شما قرار داده می شود. در این صورت می توانید یا طرح مورد نظر خود را تغییر دهید یا اینکه ابعاد دلخواهی را کاهش دهید.