ساخت فوری

مهرلیزری

دسته اتوماتیک،کریستالی،جیبی

مهر لیزری با دسته اتوماتیک مدل تانیش (Tanish)

 ساخت مهر لیزری :  این دسته مهر جزو پرفروش ترین مهرهای لیزری می باشد که از کیفیت بالا و همچنین زیبایی خوبی برخودار است . مهرلیزری اتوماتیک با برند تانیش ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد. نوع جنس به کار رفته در این مدل بسیار قوی و مستحکم می باشد . ساخت مهر های لیزری بسیار آسان و سریعتر از مهر های ژلاتینی می باشد . با رواج پیدا کردن مهر های لیزری واژه مهر فوری به واقعیت پیوست .

[wpdatatable id=5]

[wpdatatable id=5]

مهر لیزری با دسته کریستال

مهر های لیزری مدل دسته کریستال به خاطر شکل زیبا و ظاهر عام پسند آن مورد توجه خیلی از مخاطبین سایت ما قرار گرفته است . ساخت این مدل مهر مانند سایر مهر ها به صورت فوری و با کیفیت بالا  انجام میشود .

[wpdatatable id=6]

[wpdatatable id=6]

مهر لیزری با دسته اتوماتیک مدل موبی فلش ( mobiflsh )

مهرلیزری مدل موبی فلش ساخت کشور ترکیه می باشد که از مزایای آن این است که در ابعاد بزرگ هم قابل ساخت می باشد . این مدل مهر های لیزری در اشکال و ابعاد مختلف قابل ساخت می باشد . ساخت مهر لیزری با دسته موبی فلش به صورت فوری نیز انجام میشود .

[wpdatatable id=7]

[wpdatatable id=7]

مهر لیزری مدل دسته جیبی شاینی

دسته مهر جیبی یکی  از پر طرفدارترین مهر هاست در میان اشخاصی که در طول روز استفاده زیادی از آن می نمایند . از مزایای این مدل مهر این است که جای کمی را اشغال می کند و به راحتی در جیب جا و  قابل حمل می باشد . ساخت این مهر به صورت فوری انجام میشود .

[wpdatatable id=8]

[wpdatatable id=8]

مهر لیزری مدل شاینی

در انتخاب و خرید یک دسته مهر،فاکتور های زیادی اهمیت دارد ؛ اما اگر مایلید که مهر شما بیشترین مزایا را داشته باشد ما به شما دسته مهر شاینی را پیشنهاد میکنیم!
شاینی ها ساخت کشور تایوان بوده و از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند و با توجه به کیفیت خود قیمت مناسبی نیز دارند.
اگر برای کسب و کار و هر استفاده دیگری نیاز به ساخت مهر لیزری دارید دسته مهر های شاینی را فراموش نکنید

در زیر لیست قیمت و انواع دسته مهر های شاینی را مشاهده میکنید

[wpdatatable id=9]

[wpdatatable id=9]

مهرلیزری چیست ؟

مهرلیزری یا نوری  جدیدترین نوع مهر است. اسم صحیح این مهرها مهر نوری است. به دلیل دقت و ظرافت چاپ در ایران به عنوان مهر لیزری شناخته می‌شود.

مجموعه چاپ مدرن یاس ارائه دهنده خدمات ساخت مهرلیزری با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. زمان ساخت مهر لیزری کمتر از مهرهای ژلاتینی است و به همین دلیل می‌توان این مهرهای را به عنوان مهر فوری در نظر گرفت.

ساخت مهر لیزری چگونه است ؟

علاوه بر کیفیت چاپ طرح در این مهرها، تعداد دفعات چاپ بیشتر نسبت به مهرهای ژلاتینی از مزینت مهرهای لیزری است. در ساخت مهرلیزری به جای ژلاتین از پلیمر استفاده می شود. پلیمر مهرلیزری قابل تعویض است. همچنین شما می‌توانید با استفاده از جوهر مخصوص مهر لیزری این مهرها را به دفعات شارژ نمایید .

ساختار مهرلیزری به گونه ای است که نیاز به استفاده از استامپ نمی باشد . جوهر مهر لیزری بعد از هر بار تمام شدن قابل شارژ می باشد

با مهر لیزری واژه “مهر فوری” بیشتر به حقیقت پیوست

مهرلیزری تقریبا آخرین و جدید ترین نوع مهر های مورد استفاده است. مهرلیزری دارای عمر کاری طولانی نسبت به بقیه مهر ها می باشد. به همین دلیل خیلی زود جای خود را در بین مشتریان خود پیدا کرد. 
برای ساخت مهرلیزری ابتدا طرح مورد نظر به وسیله دستگاه ویژه بر یک فوم ثبت می شود. سپس به علت عدم دخالت دست، کیفیت و دقت مهر ساخته شده بسیار بالا ست.

ماندگاری مهرلیزری

ماندگاری طولانی و شارژ ساده جوهر مهرلیزری باعث شده است که بسیاری از افراد مانند پزشکان، مدیران و صاحبان مشاغل که نیاز زیادی به کاربرد مهر دارند، این مهر را به دیگر انواع مهر ها ترجیح دهند.

تفاوت ساخت مهر لیزری

در مقام مقایسه با مهر ژلاتینی با توجه به ساختار هر دو مهر ساخت مهر لیزری به صرفه تر، سریع تر و در زمان کمتری صورت می گیرد.مهر لیزری دارای دسته مخصوص به خود می باشد. ساخت مهرلیزری نسبت به نوع ژلاتینی بسیار سریع تر بوده و احتیاجی به فیلم نگاتیو ندارد.

مهرهای نوری یا همان مهرهایی که امروزه هر چند به اشتباه، اما با نام مهرهای لیزری معروف شده اند، فاقد ژلاتین و استامپ می باشند. حال شاید این سوال ذهنتان را به خود درگیر کرده باشد که با وجود عدم استفاده از ژلاتین و استامپ در ساخت مهر لیزری چگونه می توان طرح موجود بر روی بدنه مهر را به کاغذ انتقال داد؟

گفتنی است که در زمان ساخت مهر  طرح مهر مورد نظر را با استفاده از دستگاه های خاص بر روی فوم مخصوص منتقل می نمایند. بسیاری از مهرهای لیزری از یک مخزن جوهر برخوردار بوده که آن را کارتریج می نامند. مخزن مذکور جوهر را به فوم در بردارنده طرح مورد نظر مشتری انتقال داده و بدین ترتیب فوم نیز طرح را بر روی کاغذ درج می کند.

مزایای مهرهای لیزری که باعث محبوبیت آن نسبت به مهر ژلاتینی میشود

مهرهای لیزری یا به عبارت صحیح تر مهرهای نوری در مقایسه با همتایان ژلاتینی خود از ابعاد کوچکتری برخوردار بوده و از همین رو به شدت مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند. نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با مهرهای لیزی وجود دارد، کیفیت طرحی است که این دسته از مهرها بر روی کاغذ انتقال می دهند. تراکم جوهر طرح انتقالی توسط این دسته از مهرها در مقایسه با مهرهای ژلاتینی بیشتر بوده و به تبع آن کیفیت اثر منتقل شده بر روی کاغذ نیز بیشتر می باشد.

دومین مزایای مهر لیزری

ساختار جوهر به کار گرفته شده در مخزن مهرهای لیزری به گونه ای است که حالتی کاملا رونده بر روی کاغذ دارد. همین امر موجب می شود که طرح انتقال یافته بر روی کاغذ یکنواخت تر بوده و جزئیات بیشتری را ارائه دهد. البته به یاد داشته باشید که ویژگی روندگی جوهر در مهرهای لیزری ارزان قیمت که فاقد کیفیت کافی هستند، چندان جلب توجه نمی کند. مهرهای لیزری بی کیفیت که در مقایسه با سایر مهرهای لیزری موجود در بازار به طرز عجیبی ارزان تر هستند، جوهر را بر سطح کاغذ پخش نموده و طرح را نامفهوم می سازند.